Jump to content
IGNORED

Teac AI-2000

mjazz70

Recommended Posts

TEAC AI-2000 to klon Music Hall a70.2 (poszukaj zdjęcia w Internecie)

Słuchałem kiedyś w sklepie, taki sobie. TEAC AI 3000 to inna historia - bardzo fajny. Jeszcze niedawno można było kupić nowego na i od Amazon(de) za ok < 2000EURO, ale nie wysyłali do Polski (przez ciężar >30kg) bo AI 2000 wysyłali.

TEAC AI-2000 to klon Music Hall a70.2

chyba na odwrót.Od cenionego kolegi z tego forum wiem że solidnie zrobiony.(mam na myśli MH a70.2) niestety fundusze nie pozwoliły dlatego słucham na MH 35.2 powiedzmy odpowiednik al-1000 i jestem bardzo zadowolony.W chwili obecnej wzmacniacz jest ostatnią rzeczą którą bym zmieniał w swoim systemie.

Yaqin SD-38A ->Argentum Sw-0,5/1->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe Wireworld Stratus 7 . Listwa sieciowa Wireworld Matrix 2 .

Jeżeli twierdzisz,że twój Music Hall jest na poziomie Teaca AI-1000,to dlaczego AI-2000 nie może być na poziomie Music Halla 70.2.Music Hall kosztuje 6500,a Teac .

Kolejna sprawa.Jeżeli A 70.2 jest solidnie zrobiony,to dlaczego Teac AI-2000 nie jest.

nic takiego nie twierdzę.Ba nawet sądzę że to są bliźniacze wzmacniacze ai 1000 - 35.2 i ai 2000 - 70.2 i skoro MH jest dobrze zrobiony to i teac musi być.Hipotetycznie. MH słuchałem teac -ów nie więc czy grają podobnie tego niestety nie wiem

Yaqin SD-38A ->Argentum Sw-0,5/1->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe Wireworld Stratus 7 . Listwa sieciowa Wireworld Matrix 2 .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.