Jump to content
IGNORED

Problem z Cyrus-em Streamline 2

Mundek83

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Prosze o pomoc a raczej gdzie ja moge znalez gdyz Trimex sobie kompletnie nie radzi.Urzadzenie bylo u nich 3 razy i za kazdym razem wraca z tym samym problemem.Usterka polega na tym iz urzadzenie sie restartuje,zawiesza i tak w kolko.Serwis zapewnial juz nie pierwszy raz ze sprzet jest sprawny,przetestowany itd.

Pozdrawiam

Witam wszystkich,

Prosze o pomoc a raczej gdzie ja moge znalez gdyz Trimex sobie kompletnie nie radzi.Urzadzenie bylo u nich 3 razy i za kazdym razem wraca z tym samym problemem.Usterka polega na tym iz urzadzenie sie restartuje,zawiesza i tak w kolko.Serwis zapewnial juz nie pierwszy raz ze sprzet jest sprawny,przetestowany itd.

Pozdrawiam

Jeśli znasz angielski albo kogos kto zna to napisz bezpośrednio do Anglii do producenta . Oni powinni więcej powiedzieć ja ten temat . Mam rozumieć ze trimex jest przedstawicielem na Polskę cyrusa jesli nie to pisz do przedstawiciela . Dobrze tez jakbyś udokumentował np nagraniem filmu jak sie restartuje . Myśle ze tutaj problem leży po stronie softu

:)

Posilkowalm się nieoficjalny forum na Wyspach problen jest chyba znany i nie jestem pierwsza osoba natomiast nasz rodzimy serwis to jest śmiech na sali.Nie mam najmniejszego zamiaru ponownie wysyłać urządzenia do nich gdyż kolejny raz będzie to trwać min 2tygo.Znam angielski i pozwolę sobie napisać bezpośrednio do Cyrusa.Szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się wysyłać urządzenia do nich gdyż nikt nie daje mi gwarancji że owe będzie działać tak jak nalezy.Druga sprawa jestem w kontakcie z byłym właścicielem który również jest zawiedziony postawa Trimexu i dziwi się gdzie leży problem i jest skłonny zwrócić mi pieniazki.Szkoda bo to fajne urządzenie i jako że jestem fanem tej marki Streramline pozostawi mieszane uczucia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.