Jump to content
IGNORED

Tuner sat. Vu Solo 4K a HDCP

darek2

Recommended Posts

Panowie czy na tym tunerze występuje problem z HDCP ? Ja cały sprzęt w tym tunera sat. ( na razie N-box z Enigmą) mam podłączony do amplitunera Marantz 7009 a od niego poprzez wyjścia HDMI na projektor Optoma HD 25 ( 15 m kabel) oraz plazmę Panasonic (10m kabel HDMI) na razie nie mam żadnego wyświetlacza 4K ale planuję wymianę tunera sat. dlatego myślę przyszłościowo o 4K, myślę że na razie nie będzie problemu jak będę korzystał tylko z HD a 4K jak zakupię odpowiedni sprzęt do wyświetlania. Jeszcze jedno czy ten tuner dobrze współpracuje z pilotami Logitech - ja używam Logitech Harmony 1100,

Kolego z całym szacunkiem ale ty jesteś jakiś nieogarnięty. Forum związane z tematyką tunerów satelitarnych jest inne, zresztą sam masz tam konto.

Zresztą jest tam rozległy temat o solo4k, pisze w nim wyraźnie co chodzi a co nie. Masz tam mnóstwo ludzi którzy mają ten dekoder i spokojnie możesz

do nich napisać. Szczególnie polecam kolegę o niku Plazma12, on ma tuner spięty razem z Synology, testowaliśmy różne rodzaje plików i powiem że jest dobrze.

Resztę pytaj się jego, oczywiście jak przeczytasz wątek o tunerze to będziesz wszystko wiedział.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.