Skocz do zawartości
IGNORED

DARODFF - CASEAMP - BIAŁYSTOK - UWAGA !


gavron04

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wszystkich ostrzec przed ww użytkownikiem forum AS / DIYaudio / Elektroda czy innych, google wszystko ładnie pokazuje.

 

Profil na AS >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Profil na DIYAUDIO >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Profil na Kafeteria >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) (jak się wyszuka jego postów to adres meilowy się zgadza)

Profil na elektroda ZABLOKOWANE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Serwis Audio HI-FI Vintage

Darodff

Dariusz F.

Caseamp

 

Danych pełnych nie podaje - odsyłam do google.

 

O co się rozchodzi? Użytkownik kupił u mnie około 2 razy płytki/części , zawsze najpierw przelew później wysyłka i wszystko było ok. Do czasu wystawienia przeze mnie większej ilości rzeczy >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .przebieg (w skrócie, wysłałem paczkę o wartości 477zł zanim otrzymałem przelew, po upływie tygodnia zero odzewu) :

- 16.08 16:08 wystawienie,

- 16.08 16:38 PW na AS - "Hej Biore całość Sprecyzuje konkretnie jak podasz mail na priv Pozdro". Podałem meila i tam się przeniosła konwersacja.

- 18.08 - dostałem na meila listę co by jeszcze potrzebował z pytaniem czy mam te elementy.

- 19.08 - odpisałem, że nie mam wymienionych przez niego rzeczy, ale wymieniłem inne moduły, które znalazłem w szafkach

 

Od 19 do 25.08 cisza. 25.08 napisałem, czy jest zainteresowany nadal. Do 29.08 cisza, znowu zapytałem czy jest aktualne.

 

- 03.09 przełom - meil od Darodff czy mam jeszcze ten zestaw

- 03.09 - odpisałem, że wszystko mam

- 04.09 - poprosiłem o szybką decyzję ze względu na przeprowadzkę

- 04.09 - Darodff pyta ile dokładnie wyszło

- 04.09 - podałem kwotę

- 06.09 - przypominam się Darodff o podjęciu przez niego decyzji (od 04.09 cisza)

- 11.09 - znowu się przypominam,

- 14.09 - zszedłem z ceną - chciałem się pozbyć wszystkiego przed przeprowadzką

- 14.09 - w końcu odzywa się Darodff - "Ok Ale wszystko jak w ustaleniu w składzie Do jutra wykonam wpłatę Nie bylo mnie"

- 14.09 - tego samego dnia jeszcze pyta czy mam coś jeszcze

- 14.09 podałem dane do przelewu + informację, że sprawdzę czy coś się jeszcze wala po półkach

- 14.09 - podałem listę wszystkich elementów + dodatkowe, które znalazłem. na końcu podałem ostateczną kwotę + prośba o szybką decyzję co mogę dołożyć a co zostawić.

- 14.09 - Darodff podaje adres + komentarz czego mam nie dorzucać.

- 14.09 Podałem dokładną kwotę po przeliczeniu elementów

- 15.09 wysyłam paczkę do Darodff

- 16.09 pytam Darodff czy zrobił przelew

- 17.09 prośba o wysłanie potwierdzenia przelewu

- 17.09 - Darodff "Hej Puscilem ci 150zl na razie reszte doplace do konca tygodnia kolejnego Pozdr."

- 18.09 - napisałem, że nie tak się umawialiśmy (tj na płatność ratami) + kolejna prośba o wysłanie potwierdzenia przelewu.

- 20.09 kolejna prośba o wysłanie potwierdzenia.

- 23.09 - kolejna prośba o wysłanie potwierdzenia.

 

Aktualnie jest 24.09, na koncie ani 150, ani pełnej kwoty (477zł)

 

Telefonów Darodff nie odbiera (znowu na google można wszystko znaleźć (nr sprawdzony)). Na smsy nie odpisuje. Dzwoniłem wczoraj i dzisiaj. Wczoraj jeszcze był sygnał, do wieczora, po 19 telefon wyłączony, dzisiaj tj 24.09 o 7-8 telefon wyłączony dopiero o 15 mogłem usłyszeć sygnał, ale po chwili telefon został wyłączony. Ewentualnie jestem na czarnej liście w kontaktach i telefon Darodffa z automatu odrzuca mój numer.

 

Jeśli ktoś zna osobiście tego użytkownika proszę o PW lub meila [email protected]

 

Chciałbym ostrzec wszystkich użytkowników przed transakcjami z tym użytkownikiem.

 

Co ciekawe.. 22.09 napisał do znajomego z forum diyaudio o pliki BOM/listy części "płytki już mam, potrzebuję listy z elementami" (płytki oczywiście, które ode mnie otrzymał w paczce :) ). Mimo, że wie, że posiadam wszystkie potrzebne pliki.

 

 

Serwis Audio HI-FI Vintage

Darodff

Dariusz F.

Caseamp

 

Co ciekawego jeszcze można znaleźć >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Serwis Audio HI-FI Vintage

Darodff

Dariusz F.

Caseamp

 

 

Jeśli do poniedziałku,wtorku się nie odezwie Darodff publicznie czy przez telefon,meila będzie trzeba inaczej działać. W każdym bądź razie - nie odpuszczę :)

 

Gdyby ktoś nie uwierzył mogę podesłać wybranemu moderatorami lub administratorowi wszystkie screeny z rozmów celem potwierdzenia sytuacji, po weryfikacji przez moderatora/administratora będzie umieszczona przez jednego z nich informacja, że wszystko jest na faktach, nic nie jest zmyślone.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian - napisałem, żeby ostrzec innych.

 

A to, że wysłałem bez zapłaty to już jest mój błąd, przez to, że się spieszyłem z załatwieniem wszystkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyszło, że człowiek uczy się na błędach, czasami kosztownych :) Za pobraniem też już nie wysyłam. Druga sytuacja - koleś z forum naciskał na paczkę za pobraniem, bo nie mógł wykonać przelewu. Wysyłka pilocika wartego 10zł wyszła 19,50zł. Paczka do mnie wróciła, z zainteresowanym kontaktu zero :) Także aktualnie zostaje tylko i wyłącznie przelew i dopiero po otrzymaniu pieniędzy wysyłka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARODFF to specyficzny user. Telefonów nie odbiera. Na kilkanaście pytań o ceny i wykonanych negocjacjach raz udało nam się przeprowadzić do końca transakcję. Późniejsze zapytania i negocjacje nie przyniosły skutku w postaci sprzedaży.

 

Nigdy nie wysyłaj jak nie masz kasy, chyba że znasz dobrze osobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w drugą stronę?

Transakcje tego typu zawsze są z ryzykiem.

Obustronnym.

 

Co zrobić, ja tam ufam ludziom. Zazwyczaj staram się rozmawiać telefonicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja mialem zabawe z Darodoff. Jedna tranzakcja nie byla latwa ale sie udala, po wielu dniach czekania dostalem przelew, oczywiscie po dokonanym przelewie dopiero wyslalem towar. Nastepnie byly kolejne checi kupna rezystorow grafitowych i innych rzeczy. Pierwsze Pan Dariusz sam zaproponowal przelew, nie widzialem problemow, jednak na przelew sie nie doczekalem, do tego wiedzac ze sa ta nie zwykle ciezkie tranzakcje to mimo prosb o wysylke za pobraniem tego nie uczynilem, w miedzy czasie dostalem kolejne informacje o dokonanym przelewie ktory nigdy rzecz jasna nie doszedl, ani przelew ani potwierdzenie. Powiedzialem co mysle i urwalem kontakt. Jednak nie sadzilem ze taka osoba posiada jaki kolwiek serwis, raczej sadzilem iz to jest jakies dziecko, bo na to wskazywalo zachowanie tego usera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj po wysłaniu meila z linkiem do tego tematu Darodff ożył odpisał po 5min. Zdziwiony o co to wszystko i z czego robię problem. Stwierdził, że był na wyjeździe (w sumie już drugi podczas całej zabawy) o czym nie poinformował wcześniej. Przelew ponoć zrobiła jego żona, w co nie wierzę. O 15.38 napisał tego meila w tym to, że zaraz wyśle potwierdzenie. Jak się domyślacie potwierdzenia nie ma. Po chwili odpisałem mu co o tym myślę, znowu odpowiedź od razu i "o co ta piana. Nie brałem telefonu tylko tablet na wyjazd". Spoko, wyjazd bez telefonu dlaczego nie. Tablet - kolega Darodff potrafił napisać do kolegi Borysa w sprawie dokumentacji - załącznik tutaj -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , ale już miał problem odpisać mi na meile? Może internetu zabrakło lub aplikacja gmail przestała działać? :)

 

Oczywiście po tych 2 meilach znowu zero kontaktu. Potwierdzenia nadal nie ma.

 

Będę informować na bieżąco.

 

Trochę szkoda, że koledzy nie pisali na forum o problemach z tym użytkownikiem.

 

Co do jego serwisu.. Wątpię, że to jeszcze istnieje.

 

bmxmen co do jego wieku, 34lata, sprawdzone :) (Nie tylko przez profil na AS) Zachowanie jedno, a "fizycznie" drugie.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie znalazłem. Tym razem po wpisaniu Darodff w google od razu na 1 stronie pokazuje się ten temat, więc nie powinno być więcej "ofiar" Darodff

 

Dziwię się moderacji, że nie zablokowali jego ze względu na takie akcje jeśli oprócz ww użytkowników były jeszcze sytuacje w temacie Kostki do wzięcia.

 

Jestem po krótkiej rozmowie z osoba, która naprawiała sprzęt w jego serwisie.

 

1. Telefon w weekendy Darodff ma wyłączony.

2. Działalność "CASEAmp" Serwis Sprzętu HI FI Audio Vintage cały czas działa, prowadzi to w swoim domu.

3. Nie wystawia lub nie zawsze wystawia paragony.

4. Wizyta osobista na pewno poskutkuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: deja vu.

Męczyłem się z pajacem z 4 miesiące. Oddał połowę kasy i wzmacniacz. Gnębiłem go na jego profilu ale znudziło mnie się... widać źle się stało, bo autor wpadł. Zapisałem go na kilka list uprzejmych serwisantów, więc radze wszystkim pierw poczytać o danej osobie/firmie. W google jest wszystko do odnalezienia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawą wiadomość od Darodffa z dzisiaj (pozdrawiam Cię, wiem, że to czytasz) zamieszczę ją jutro około 13 jak nie otrzymam od niego przelewu. Będzie ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie otrzymałem całego przelewu zamieszczam wczorajszego meila od Darodff.

 

Wczoraj o 11:35 otrzymałem w końcu część pieniędzy - 250zł z 477zł. Napisałem od razu, zapytałem kiedy reszta pieniędzy. Poniżej odpowiedź:

 

"Witam

Szanownego nie kulturalnego pana

 

Jak pisałem wpłata była wykonana w sobote popołudniu

 

Po co ta piana hamstwo i polakostwo z heyterstwem włącznie ?

 

1.Wszystko co założyles na forum ma zniknac do wieczora.

 

2. Żądam publicznych przeprosin na A.S. !

 

3. Jeśli w/w podpunkty nie zostaną zrealizowane do godz.18:00 zglaszam to sam do moderatora forum plus dwuch instytucji prawnych. O znieslawienie plus wasze lewe handle bez odprowadzania podatku od sum znacznych.

 

Ja płace piepszony zus i podatki a że rachunku niekturzy nie chcą za usługę.! To mnie to g... rusza. Ich sprawa.

 

Tel nie odbieram bo nie mam czasu na urzeractwo z nawiedzonym guru audiofilami.

A było by co opisać uwierz.

 

Buduje swój sprzęt i mam sporo pracy

 

Pozdrawiam

PS.

Dopłata dojdze dzis po 18:00 jak temat zostanie zamkniety pozytywnie"

 

Także..

 

1. Gadanie, że byłem poinformowany, że przelew był zrobiony w sobotę jest nieprawdą. Ten przelew, który otrzymałem miał być wykonany najpóźniej 17.09. Resztę kwoty miałem dostać do 23.09. Nic z tego ani z potwierdzeń nie wyszło.

 

2. Temat z forum raczej nie zniknie - niech inni widzą jak wygląda sprawa.

 

3. Publiczne przeprosiny... :)

 

Odpisałem oczywiście na jego meila, ale już nie otrzymałem odpowiedzi.

 

 

Odnośnie samych moderatorów jestem ciekaw ich postawy w tym temacie/nt tego użytkownika i problemów. Jak widzicie - nie tylko ja a więcej osób miało z użytkownikiem zabawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej popieram informowanie userów, o karygodnych poczynaniach naciągaczy. Jednak już kilkukrotnie, podobne posty były kasowane przez moderację. Ich stosunek jest jednoznacznay. Załatwiać wszystko na priw i zgłaszać do odpowiednich instytucji. Boją się, że pomówione osoby będą rościć prawa od SITE. Mają trochę racji, bo dopóki nie udowodni się winy, człowiek jest niewinny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem, tylko ja już próbowałem przez PW, przez meile przez telefon załatwić, ale przez 2tyg cisza. Dopiero jak na forum napisałem to się kolega ożywił. Na telefon dzwoniłem 3-4dni - zero odzewu. Meili trochę napisałem. Niestety tak jak napisałem, poskutkowało dopiero forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.gavron04.diyaudio.pl układy audio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakaś forma dodawania opinii o samym user-ach powinna być. Coś na zasadzie gwiazdek, reputacji i pisemnych opinii powinno być przy profilach. Nie mylić z "lubię post", który jest poroniony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka opinia? Tutaj należy się ban. Nic innego nie wchodzi w grę. Przetrzymywanie czyiś pieniędzy bez jego zgody jest kradzieżą. Takie zachowanie nie powinno być tolerowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszenie skarbówką w dziale diy to k**ewskie przegięcie !!!!

 

Niedługo wszyscy będą bali się zrobić jakieś zbiorowe czy coś sprzedać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakaś forma dodawania opinii o samym user-ach powinna być. Coś na zasadzie gwiazdek, reputacji i pisemnych opinii powinno być przy profilach. Nie mylić z "lubię post", który jest poroniony.

 

Jakoś pomysłowością się nie wykazywałeś jak pisałem o kolmenie, kolejnym przekręcie i złodzieju.

 

Tak dla wiadomości w mojej sprawie z kolmenem:

23.09.2016 - 11:49 wysłałem ponownie moje dane do przelewu, do dziś nie ma moich pieniędzy.

Na forum jak widać był: Ostatnio: dziś, 22:11 a mamy już 28.09

 

Mój post opisujący złodzieja Kolmena został skasowany, gdyż zbanowałem dwóch userów, którzy nie wnosili nic do tematu, z jednym z natury nie przepadamy za sobą, a czytając drugiego można śmiało odnieść wrażenie, że jest tu po to żeby nabijać sobie ilość postów...zupełnie nie wiem w jakim celu, nieistotne.

Skoro dla moderatora mniej istotne jest to, że na forum od czasu do czasu mamy userów z którymi nie warto robić interesów, bo są najzwyczajniej w świecie kombinatorami i żadna metoda tj wiadomości prywatne, ponaglenia nie przynoszą rezultatów aby rozwiązać konflikt, od usuwania pieniaczy z wątku, którzy zacierają tylko istotę sprawy to gratuluję trzeźwego spojrzenia na fakty - w tym wypadku vlado, brawo dla Ciebie.

 

Mam nadzieję, że ten post również nie zostanie skasowany, bo trzeba tępić takie miernoty, a tym samym ostrzegać innych.

Gavron, do kogo masz pretensje? Do kolesia że ci kasy nie wysłał czy do siebie że wysłałeś graty bez wpłaty?

Zupełnie się z tym nie zgodzę, bo winny jest tylko kombinator, to on powinien się wstydzić. A takie lajkowanie "cycolin" z wakacji tylko zaciera fakty, trzeba umieć zająć klarowne stanowisko w sprawie.

Straszenie skarbówką w dziale diy to k**ewskie przegięcie !!!!

Jakoś nie jestem zdziwiony że jesteś tu, zresztą gdzie Cię nie ma, to inne ciekawsze pytanie ;)

Przegięcie to robią złodzieje i przekręty, ale może przyjdzie i na Ciebie kiedyś kolej (czego Ci nie życzę) i to Tobie będzie ciężko odzyskać swoje pieniądze, ciekawe jak będziesz wtedy śpiewał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz, Dariusz...

 

Nie było tu kiedyś takiego guru który znal się na wszystkim i samą swoja obecnością zaginał audiofilską przestrzeń?

Brał zlecenia, sprzęt, a później pasmo nieustających przygód? A czarował swoja wiedzą magiczną, że klękajcie głuche narody!!!

Na pewno ktoś pamięta tego fahofca, niech podrzuci jego nicka, może to ten sam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem zdziwiony że jesteś tu, zresztą gdzie Cię nie ma, to inne ciekawsze pytanie ;)

Przegięcie to robią złodzieje i przekręty, ale może przyjdzie i na Ciebie kiedyś kolej (czego Ci nie życzę) i to Tobie będzie ciężko odzyskać swoje pieniądze, ciekawe jak będziesz wtedy śpiewał.

 

Co ta wypowiedz wnosi do całości ? Nie lubisz mnie czytać zmień forum, może [jestem spamerem] ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kizol666

(Konto usunięte)

Przegięcie to robią złodzieje i przekręty, ale może przyjdzie i na Ciebie kiedyś kolej (czego Ci nie życzę) i to Tobie będzie ciężko odzyskać swoje pieniądze, ciekawe jak będziesz wtedy śpiewał.

Raz była taka sytuacja i pamiętam że śpiewał wtedy... https://www.youtube.com/watch?v=wPD5QkHbd7w :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś pomysłowością się nie wykazywałeś jak pisałem o kolmenie, kolejnym przekręcie i złodzieju.

 

Tak dla wiadomości w mojej sprawie z kolmenem:

23.09.2016 - 11:49 wysłałem ponownie moje dane do przelewu, do dziś nie ma moich pieniędzy.

Na forum jak widać był: Ostatnio: dziś, 22:11 a mamy już 28.09

 

Mój post opisujący złodzieja Kolmena został skasowany, gdyż zbanowałem dwóch userów, którzy nie wnosili nic do tematu, z jednym z natury nie przepadamy za sobą, a czytając drugiego można śmiało odnieść wrażenie, że jest tu po to żeby nabijać sobie ilość postów...zupełnie nie wiem w jakim celu, nieistotne.

Skoro dla moderatora mniej istotne jest to, że na forum od czasu do czasu mamy userów z którymi nie warto robić interesów, bo są najzwyczajniej w świecie kombinatorami i żadna metoda tj wiadomości prywatne, ponaglenia nie przynoszą rezultatów aby rozwiązać konflikt, od usuwania pieniaczy z wątku, którzy zacierają tylko istotę sprawy to gratuluję trzeźwego spojrzenia na fakty - w tym wypadku vlado, brawo dla Ciebie.

 

Mam nadzieję, że ten post również nie zostanie skasowany, bo trzeba tępić takie miernoty, a tym samym ostrzegać innych.

 

Zupełnie się z tym nie zgodzę, bo winny jest tylko kombinator, to on powinien się wstydzić. A takie lajkowanie "cycolin" z wakacji tylko zaciera fakty, trzeba umieć zająć klarowne stanowisko w sprawie.

 

Jakoś nie jestem zdziwiony że jesteś tu, zresztą gdzie Cię nie ma, to inne ciekawsze pytanie ;)

Przegięcie to robią złodzieje i przekręty, ale może przyjdzie i na Ciebie kiedyś kolej (czego Ci nie życzę) i to Tobie będzie ciężko odzyskać swoje pieniądze, ciekawe jak będziesz wtedy śpiewał.

 

Uprzejmie proszę administrację forum oraz firmę SITE o zachowanie kopii wpisu #22 zamieszczonego przez Michal_56711 jako dowodu w sprawie sądowej

Proszę również o uniemożliwienie temu osobnikowi dokonywania kolejnych przestępstw na tym forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /> A takie lajkowanie "cycolin" z wakacji tylko zaciera fakty, trzeba umieć zająć klarowne stanowisko w sprawie.<br />

A ty jakie masz stanowisko?

Szukasz zwady i okazja żeby wypomnieć Kolmena?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jakie masz stanowisko?

Szukasz zwady i okazja żeby wypomnieć Kolmena?

Nie domyśliłeś się po treści mojego posta?Gdybym miał kredki, to próbował bym narysować sens moich wypowiedzi, może to by było pomocne dla niektórych w zrozumieniu.

Mam stanowisko identyczne jak kolega gavron04 czyli nagłośnienie spraw gdzie grupa krętaczy, złodziejów wykorzystuje innych. Zrozumiałe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spraw gdzie grupa krętaczy, złodziejów wykorzystuje innych. Zrozumiałe?

 

Grupa ? W Tobie jest więcej jadu niż ustawa przewiduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.