Skocz do zawartości
IGNORED

CD player dla ubogich - sprawdzenie przed zakupem


szeregowiecsosnowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak cd yamahy to starsze modele cdx 900 cdx 1000 cdx 2000 - grały dobrze - jednakże nowe lasery są nie dostępne.

Nowsze yamahy grają już coraz gorzej więc nie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sony to Ja polecam do 100 coś takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) miałem co prawda za 50 zł z 2 lata temu kupiłem z ciekawości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Są to odtwarzacze nie wątpliwie gorsze od modeli przedstawionych przez shreka ale za to młodsze z tanim laserem i mieszczące się w budżecie.Odtwarzacze sony mają taką fajną sprawę że nawet jak kupisz bez pilota to każdy pilot sony będzie pasował.Przynajmniej do podstawowych funkcji.Odtwarzacze te nie są wybitne ale też nie ma z nimi jakiś problemów.

 

A jak gdzieś trafisz np cdp-xe230 za małe pieniądze to jak najbardziej też może być od 3xx różni się tym że ma wejście cyfrowe. Druga cyfra np xe x0x oznacza to że jest to starsza seria czyli czym większa tym młodszy sprzęt a czym większa pierwsza xe 3xx tym wyższy model.W twoim budżecie skupił bym się nad tą serią sony.

 

Wiesz mi po prostu szkoda by było tej stówy, tym bardziej iż słyszałem te Sony za 100 i te które polecam za 300, czy z laserem i pilotem za 500.

Wolałbym wydać 3 setki cieszyć się dźwiękiem. Bo różnica jest większa i to dużo niż między CD za 1 k zł. a tym za 15k. zł. Te za 100 grają niczym DVD Manta, jedyna ich zaleta w stosunku do Manty - są nie do zajechania.....

Ale to tylko moje zdanie :)

 

Z serii XE - jeśli ktoś lubi łamańce to tylko 700, 800 i 900 XE - ale to też tylko moje zdanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.