Skocz do zawartości
IGNORED

Możdżer i Metheny - znacie coś...


BeerfaN

Rekomendowane odpowiedzi

...podobnego do "Letter From Home"?

 

Witam

 

ostatnio poszukuję muzyki, której słuchałbym z przyjemnością. Myślę, że to właśnie taki klimat, jak ten utwór - melodyjny, bez wokalu, dźwięczny fortepian

 

polećcie mi coś, proszę - dopiero zainteresowałem się muzyką inną od hard rocka i jatek deathmetalowych (będzie jednego hałaśliwego typa mniej)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeerfaN-

Mój przedmówca oczywiście troszeczkę sobie zażartował..., ale jak przesłuchasz choć piętnaście płyt Methenego to wybaczysz prześmiewcy.

Jeśli chodzi o fortepian, to ostatnio pożyczono mi płytę niejakiego Michaela Jonesa, ale na wszelki wypadek przesłuchaj jego muzykę przed potencjalnym zakupem, ponieważ nawet jak na mój kobiecy gust, utwory tego pana są zdecydowanie za lekkie, za łatwe i za przyjemne.

Obok Methenego często pojawia się nazwisko Lyle Maysa. Spróbuj może sięgnąć po jego solowe dokonania.

A tak w ogóle to przeczytaj wątek sprzed kilku dni o nowej płycie PM. Tam znajdziesz dużo więcej informacji.

Pozdrawiam i witaj w klubie miłośników Paciorka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ł.A. Woman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.