Skocz do zawartości
IGNORED

Denon 1710; Sony NS730 ; czy Pioneer 575


rmilew

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem jednego z tych trzech dvd. Nie zależy mi na divx-ie. Głównym kryterium jest to jak sobie radzą z nagrywanymi na komputerze + i - . Mam okazję kupić Sony za 450 zł i jest to chyba dobra cena, ale nie jestem pewien czy "czyta" on większość nagrywanych płyt ( NS-355 bez problemów sobie z nimi radził ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam Denona i narazie sprawuje się nieźle. Wszytkie płyty jak do tej pory łyknął. Cdr, cdrw. Przeczytał mp3 i zdjęcia. Nie wiem jak konkurencja którą podałeś. Ale jeśli ten soniacz sobie też bedzie dobrze radził to może jego bo zaoszczędzisz trochę kasy. Ten denon kosztuje koło 900-1000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 1710 ma problemy z nagrywanymi DVD. Chodzi głośno, a czasem nawet nie chce takiej płytki przeczytać wogóle.

Sprawdziłem na Verbatimach -R i Esperanza -R. Plusowych - nie testowałem. NIe wiem czy to reguła, czy tylko mój tak ma, ale jesli chcesz korzystać z nagrywanych DVD, to na D jednak uważaj. Z płytkami CD- nie ma najmniejszych problemów. Odtwarza nagrane z max prędkością bez zgrzytu.

 

P.S.

Ponoć Pioneer połyka wszystko jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj denon dobrze sobie z nagranymi plytami dvd i wcale roznicy w glosnosci pracy nie zauwazylem no i tez czyta kazda plytke jako mu zapodam .jedynym mankamentem jest to ze na dzien dzisiejszy widzi tylko 512 pikow moze kiedy pojawi sie jakies uaktualnienie oprogramowania jezsli to jest mozliwe.a tak ogolnie to jest fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.