Skocz do zawartości
IGNORED

CP problem po przedłużeniu nowej umowy


spinacz66

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał taki problem po przedłużeniu umowy bo ja wymieniłem już 3 dekoder i wywala mi na wyświetlaczu INIT albo Nie odpowiednia karta w twoim abonamencie nie ma tego kanału i dekodery się wieszają i tylko sieciowy reset pomaga i tak mam co godzinę.

Na infolinij każą tylko jeździć po dekodery i mam to samo po przedłużeniu umowy od 24.05 telefonicznie. Przed nie miałem tego problemu przez 5 lat. Problem mam tylko z głównym dodatkowe chodzą ok główny to ESI88-320

Dekodery sa za aktualizowane dodam fabrycznie,przechodzą pierwszą instalacje normalnie łapią sygnał i skanują kanały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy ostatnio z dekoderem mamy, tydzień była bez telewizji. Kazali jej wymienić na nowy, gość w salonie zadugerował ten "średni"z wifi bo ten podstawowy sie wiesza i nie dziala. Tamten też okazał sie strasznym gównem, nie dalo sie go uruchomić zgodnie z instrukcją, dopieto na infolinii bezczelny doradca łaskawie wyjasnił co trzeba zrobić, potem sie okazalo ze nie otrzymuje uprawnień do odbioru, dwie wizyty u kolejnego nieuprzejmego kutasiarza w salonie, kilka telefonów w tej samej sprawie. Po tygodniu sie w koncu udało. NC+ to rak !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co było przyczyną zawiechy i braku uprawnień do kanałów walnięte dyski w ESI88 320 po wyciągnięciu dysków z dekodera wszystko działa poprawnie.Na infolinij babka powiedziała że wyszła partia wadliwych dysków dla CP.

Orientujecie się czy punkty wymieniają same dyski czy trza targać razem z dekoderem bo jadę dopiero po nowy na następny tydzień a na infolinii zapomniałem się spytać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Czy to EVO BOX PVR ?

Pytam bo w/w tuner ma nowy fw od ADB od kilku dni.

Teraz po utracie LM w N-ce idzie się przełączyć na Solorza.

 

Jest bardzo przyzwyczajony do pilota TURBO-NBox.

 

Ciekawostka:

To nasz kolega PMCOMP wybierał tego pilota dla N-ki.

Pilot znakomity!

Może mało zgrabny ale gumowany i super leży w dłoni.

Będzie mi go bardzo żal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.