Jump to content
Sign in to follow this  
Vlado

Informacja dla zakładających wątki klubowe.

Recommended Posts

Z uwagi na pojawiające się problemy z prawidłową interpretacją różnic pomiędzy wątkiem klubowym a KLUBEM MIŁOŚNIKÓW podaję ich charakterystykę.

 

- Watek klubowy - firmy, twórcy, danego urządzenia itp. jest wątkiem dyskusyjnym, gdzie jego założyciel jest odpowiedzialny za formę i prowadzenie swego klubu. Posiada on narzędzie moderatorskie w postaci możliwości banowania uczestników, którzy swą postawą szkodzą jego klubowi. Osoby zbanowane przez założyciela mają możliwość odwołania się od bana do moderacji forum, a ta jeśli stwierdzi, że powód bana jest nieprawidłowo uzasadniony, ban cofnie. Również banowanie prewencyjne w takich klubach nie powinno mieć miejsca.

 

- KLUB MIŁOŚNIKÓW - Już sama nazwa określa profil takiego klubu. To watek dla wielbicieli podmiotu jaki zgłosił założyciel. I TYLKO wielbicieli. Tutaj założyciel ma również narzędzie ban i może używać go według własnego uznania w stosunku do uczestników, których przestał uważać za wielbicieli podmiotu wątku. Może to czynić bez angażowania moderacji i bez tłumaczenia zbanowanemu powodów z jakich ban otrzymał. W tym rodzaju klubie, dozwolone są również bany prewencyjne na uczestników do których założyciel ma pewność, że nie są miłośnikami podmiotu wątku.

 

Kluby zakładane i prowadzone przez przedstawicieli branży audio nie są przeznaczone do prowadzenia autoreklamy swych produktów. Obowiązuje zakaz zamieszania w nich oficjalnych ofert i cenników.

Do tego udostępnimy wątki sponsorowane.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.