Skocz do zawartości
IGNORED

Vincent KHV 111MK + HD600


hanneman

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,

 

czy ktoś z Was słuchał takiego połączenia? Mam HD600 i zastanawiam się na zakupem Vincenta. Na odsłuchy idę niebawem, warto sobie nim głowę zaprzątać?

 

Pozdrawiam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Już od dłuższego czasu KHV-111 nie jest produkowany, tak wiec wchodzą w rachubę jedynie egzemplarze używane. To dobry wzmacniacz, który będzie w stanie prawidłowo wysterować Twoje słuchawki, wadą jego jest na pewno sposób sterowania poprzez dwa potencjometry oraz brzmieniowo brak wyrafinowania, plastyczności. Sennheiser HD600 to moim zdaniemwybitne nauszniki, które jednak potrzebują naprawdę dobrego wzmacniacza żeby pokazać klasę.

Z mojej strony zaproponowałbym na pewno wzmacniacz iFi Audio iCAN SE Micro (https://www.q21.pl/ifi-audio-ican-se-micro.html). To urządzenie, które świetnie brzmieniowo pasuje do Sennheiser, będzie w stanie wydobyć z Twoich słuchawek dynamiczny, szczegółowy i dobrze wypełniony dźwięk.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej ofertycenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

 

czy ktoś z Was słuchał takiego połączenia? Mam HD600 i zastanawiam się na zakupem Vincenta. Na odsłuchy idę niebawem, warto sobie nim głowę zaprzątać?

 

Pozdrawiam ;)

 

Zamiast Vincenta kup z używek Canora SH-1. Będzie lepiej. Miałem oba i Canor wygrał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.