Skocz do zawartości
IGNORED

koda av 504 zna ktos?


bearman79

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktos ten amplituner? jak to wogole gra? i czy jest dużo uboższy itp od av505 lub Pioneera 514 ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu dołożył i kupił Kode Av600.Duzo porzadniejsze sprzęcicho,o ile akceptujesz elektronike Kody:).No ale z drugiej strony to za 1350zł masz prawie nówke Yamahe 640 ode mnie :DDDD

 

 

P.S ale mi sie teraz dostanie za ta Yamahe.......:P P BON zareaguje wczesniej czy później:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze jeszcze za wczesnie na jakies oceny tego ampli. to taki nastepca 502, a do 505 mu jeszcze duzo brakuje i porownywanie tych dwoch ampli jest nie na miejscu. wystarczy porownac budowe tych ampli itp. 505 jest ponad dwa razy ciezszy, co jest istotne. jak już to albo 505, 600 lub yamaha elfana, który, jak widze, zjechal już z ceny i jest to dosc kuszaca cena i rozsadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.