Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 8 tysięcy


jarrro

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę coś więcej na temat Audium Comp 3.2

Jest wersja aktywna i pasywna... która lepsza?

Ja osobiście wolę wersję aktywną, choć i pasywna wersja gra dużo lepiej niż większość monitorów w tej cenie - fajnie zgrywa się z CXA80 i z Fezz Audio Silver Luna, tutaj koniecznie z Van den Hul Magnum Hybrid. Różnica w oznaczeniu 3.2 zamiast poprzedniego 3 dotyczy tylko aktywnej wersji kolumn i chodzi tutaj o nieco inny sposób ustawiania procesora DSP. Obecnie ustawienia przy pomocy malutkiego wyświetlacza OLED z tyłu kolumny robi się dużo łatwiej niż w starszej aktywnej wersji tego modułu. Ja te kolumny prywatnie chcę sobie też kupić dla siebie, tyle że wersję 5.2. zamieniając ogromne Focale 836VW. Na obecną chwilę nie znalazłem lepszych głośników w takiej kwocie a nawet dwukrotnie droższych. Biorąc pod uwagę, że do aktywnej wersji nie trzeba kupować wzmacniacza to jest to naprawdę dobra oferta. Na przykład Denon 1600NE albo Roksan K3 z kolumnami powiedzmy do 8 tysięcy nie jest w stanie zaoferować dźwięku o takiej jakości. Do tego wystarczy jakiś przyzwoity streamer czy CD z regulowanym wyjściem i na prawdę nic więcej nie potrzeba. Reprodukcja basu jest nie do opisania to trzeba posłuchać, głębokość sceny i odrywanie się dźwięku wręcz nieprawdopodobne a do tego fenomenalna barwa dźwięku. Jednak jest pewna wada...... te kolumny nie wyglądają tak dobrze jak grają, owszem wykonanie jest rewelacyjne, ale chodzi mi o niepozorność tej konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli chcesz wydać taką kwotę na sklepowe paczki, to szkoda tej kasy.poczytaj o dokonaniach FatherPio audiosynergia.

Nie wiem jak teraz się ceni. Ale zrobi tobie kolumny pod twój sprzęt i preferencje. Naprawde w takiej cenie masz kolumny na najleprzych głośnikach.

Szczególnie na średnicy audax serii hm.aerogel

Głośnik mega neutralny. Sam gram na odgrodzie na tym głośniki i wymiata.

Porównywałem z. Sonido i eposami m22 które miałem bo teraz zostały mi tylko obudowy. A głośniki wysokotonowy i basowy leżą w szafie.One wogóle nie grały w porównaniu z deskami. Wielkość instrumentów, rozmiary, naturalność, wybrzmienia instrumentów

Wokal. To coś niesamowitego. Też mam 20m2

I myślałem że odgroda się nie zmieści. Tylko jest 1 baaardzo ważny warunek do spełnienia trzeba z tyłu zostawić 1.5m miejsca. Jak to im zapewnisz to przede wszystkim wielkość i naturalność instrumentów cie porazi i nie będziesz chciał już nic innego.

Pozdrawiam i życze sensownego wyboru

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kolumny zmienione. Nie mogłem trzymać się z założonym budżecie, bo żona zaprotestowała. Skończyło się na Pylon Diamond 25.

Grają lepiej, znacznie lepiej. Góra bogatsza, ale nie narzucająca się, nie kłująca. Bas lepiej rozciągnięty. Ktoś dobrze napisał, że R300 są zmulone, coś w tym stwierdzeniu jest . No i w końcu ludzkie głosy sprawiają przyjemność . PD25 na pewno nie pokazują jeszcze wszystkiego, bo stoją za blisko ściany. Ogólnie pisząc, słuchanie daje więcej frajdy. Kiepskie nagrania, które brzmiały przykro, teraz są do słuchania z przyjemnością

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać ważną kwestię, przestrzeń, stereofonia, powietrze zachwycają
Z Vandersteen zrezygnowales nie zgraly ?

 

Wysłane z mojego LG-H502 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

A Marcepan posłucha rady Violeta i sobie każe w turkusie albo w pomarańczu HGL zrobić pylonki d25- wygrały z kef r300 i tannoy xt8f co wyglądają jak cyrk Zalewski - swoją drogą jak po udanych dc6t można było wystrugać takie klocki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłącza się do wątku również szukam kolumn do 8-9 tyś do 22 m2 i może napiszcie coś na temat Focal aria 926 posiada ktoś opinie mile widziane. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.