Skocz do zawartości
IGNORED

Potrzebna pomoc w wykończeniu zwrotnicy.


Konrad K.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie tematu z uwagi na brak jako takiego wsparcia i rzetelnej dyskusji wcale nie oznacza, porzucenia projektu. Po prostu nie mam ochoty czytać twoich wypocin szczególnie jak nie potrafisz zrozumieć pisanych przeze mnie zdań złożonych.

 

Chcesz cos zrobic byle jak, z byle czego, z byle jakim efektem, to masz nasze wsparcie i krzyz na droge. My tylko chcemy Ci doradzic, aby pojsc inna droga. Problem w tym, ze nie masz wiedzy, ale za to masz ogromne ego, ktore nie potrafi przeklnac opinii innych osob. Zle robisz, bo zamiast wykorzystac wiedze i doswiadczenie innych osob, to sie napinasz jak typowy trol internetowy. Zalecam wiec troche pokory i przede wszystkim nauki teorii. Jak postanowisz sie w tej dziedzinie rozwiac, to za jakis czas bedzie Ci glupio, jak bedziesz wracal do tego tematu.

 

Baw sie dobrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad K.

Nie zniechęcaj się do budowania kolumn głośnikowych, lepiej nie pytaj kolesi którzy prowadzili dyskusję w tym wątku jak wyglądał ich pierwszy projekt, wielu z nich nie postawiło sobie tak wysoko poprzeczki jak ty. Przy projektowaniu zwrotnic powinno się uwzględnić zjawiska fazowe, tego nie da się obliczyć, tutaj w miarę niezawodne są tylko pomiary. Poczytaj jak zachowuje się efektywność głośników przy połączeniu szeregowym i równoległym. Nie mogę pomóc poniważ nie mam wystarczającej wiedzy i doświadczenia, jeżeli bawi Cię budowanie kolumn, nie zniechęcaj się, poszukuj wiedzy na pokrewnych forach. Ludzie którzy budują fajnie grające zespoły głośnikowe nigdy w życiu nie przyznaliby się do swoich pierwszych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.