Skocz do zawartości
IGNORED

subwoofer do castle knightów 2


berkovskhy

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

poszukuje jakiegoś ciekawego subwoofera do moich castle knightów 2 do pokoju który ma ok. 14m2

chciałbym się zmieścić w budżecie do 1000zł. slucham głównie rapu, a czasami klubowych kawałków, do kolumn posiadam amplituner Pioneer XC-HM86D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardzo dobrą opcją będzie subwoofer Tannoy TS2.8 (https://www.q21.pl/tannoy-ts2-8.html). Idealnie sprawdzi się w Twoim systemie.

Zapraszam serdecznie na prezentacje do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

poszukuje jakiegoś ciekawego subwoofera do moich castle knightów 2 do pokoju który ma ok. 14m2

chciałbym się zmieścić w budżecie do 1000zł. slucham głównie rapu, a czasami klubowych kawałków, do kolumn posiadam amplituner Pioneer XC-HM86D

Miałe Castle w 17 m2 i basu było wystarczająco.Może ten Pionek nie daje rady?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Właśnie Staś,zawsze irytowaly mnie tego typu komentarze. Na marginesie jakie mieć trzeba oczekiwania co do basu jeżeli 2x6.5" z monitorów jest wystarczające ?:)))

 

Ja nie lubię "nadmiernej dla mnie" ilości dolnego pasma bo mnie zwyczajnie ogłusza i męczy...ale nie przeszkadza mi gust kogoś z drugiej strony barykady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

poszukuje jakiegoś ciekawego subwoofera do moich castle knightów 2 do pokoju który ma ok. 14m2

chciałbym się zmieścić w budżecie do 1000zł. slucham głównie rapu, a czasami klubowych kawałków, do kolumn posiadam amplituner Pioneer XC-HM86D

Jeśli rynek wtórny nie stanowi dla Ciebie problemu to zachęcam wziąć pod uwagę właśnie taki sprzęt. Największy plus takiej decyzji to możliwość zakupu poszczególnych elementów w tym przypadku subwoofer'a, który w swoim czasie byłby poza zasięgiem naszego budżetu, więc otwieramy się na dużo wyższej i lepszej klasy konstrukcje.

 

Jakiś czas temu zakupiłem w igła stanie Rel Quake'a i nie żałuję tej decyzji. Jest jedna oferta na olx -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , ale cena moim zdaniem troszkę przesadzona i warto po negocjować. Podpisuję się i zaręczam, że wszystkie opinie na temat tej marki są prawdziwe. W gatunkach jakich słuchasz bas ma fundamentalne znaczenie, więc jeśli chcesz czerpać jak największą satysfakcje z tej muzyki to inwestuj w Rel'a lub ewentualnie Velodyne.

 

ps. monitory masz zacne i jak dla mnie zasługują na coś lepszego niż ten Pioneer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię "nadmiernej dla mnie" ilości dolnego pasma bo mnie zwyczajnie ogłusza i męczy...ale nie przeszkadza mi gust kogoś z drugiej strony barykady...

Tolerancja i akceptacja!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kocurro daj spokój Cię proszę. Jeżeli wiesz coś na temat subów nie powielaj opinii sprzed 10 lat. Jest wiele firm,manufaktur które biją rela i velo na łeb na szyję. SVS,BK czy szwedzki XTZ to o wiele tańsze i lepsze opcje. Poczytaj trochę a przyznasz rację (tylko nie polskie fora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocurro daj spokój Cię proszę. Jeżeli wiesz coś na temat subów nie powielaj opinii sprzed 10 lat. Jest wiele firm,manufaktur które biją rela i velo na łeb na szyję. SVS,BK czy szwedzki XTZ to o wiele tańsze i lepsze opcje. Poczytaj trochę a przyznasz rację (tylko nie polskie fora)

Czytanie a słuchanie to przepaść!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On musi poczytać żeby się doedukowac,ja pisze o tym bo mam ten etap za sobą i parę porównań we własnym domu.

niekiedy jakiś kolega kupi "coś" gdyż czytał pochlebny artykuł w prasie....przywozi klocki do domu i jest porażka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli masz racje to znajdź proszę jakąkolwiek ofertę na polskim rynku wymienionych przez Ciebie producentów w założonej kwocie, a tymczasem ja zalinkuję pewniaka -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tiaaa wyszukaj ,powiadom,podaj linki i może jeszcze zamów za kogoś!! Nazwy firm są ,produkują nie tylko 500-600Watowe monstra ale i mniejsze więc bądź łaskaw odwiedzić stronę producenta,wysłać maila z pytaniem o ostateczną cenę itp. Jeżeli jesteś czymś zainteresowany bądź chcesz komuś coś doradzić to upewnij się czy nie ma czegoś lepszego lub tańszego zamiast powielać opinie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyluzuj chłopcze, a po drugie forum ma te zaletę i role, że ciągle można poszerzać wiedzę i dzielić się doświadczeniem. Ubolewam tylko, że na tym forum aroganckie i nadęte uwagi jak Twoje wyprzedzają życzliwą i serdeczną postawę, ale cóż są ludzie i ludziska tak jak fotele i twarde siedziska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jesteś chłopcem, ale ton Twoich wypowiedzi jest chamski jak u sroli, więc pozwól, że sam będę decydował czym się podzielić tutaj, a czym nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.