Jump to content
IGNORED

yamaha rx-n600 + jbl e80

Silwanus

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość jeśli umknął mi jakiś punkt regulaminu.

Mam pytanie dotyczące sprzętu wymienionego w tytule . Zestaw posiadam od 8 lat zamontowany w pokoju 25 m2 zdaję sobie sprawę z opinii o e80 ale yamaha dość mocno trzyma całość w ryzach i efekt jest jak dla mnie zadowalający. W związku z tym, że od paru lat nie oglądam tv (to nie na moje nerwy) do sprzętu mam dostęp tylko wtedy gdy nikogo nie ma w domu ponieważ moja rodzina ma inny gust muzyczny nie chcę ich dręczyć. Pomyślałem sobie, że uczynię sobie pokój muzyczny w gabinecie z komputerem i jak pomyślałem tak zrobiłem. Ztaszczyłem ze strychu mój stary sprzęt tj. sony TA-AX4060 i tonsil ZgC-50-8-44 (wszystko ma już ponad 20 lat i więcej) podłączyłem i całość zagrała, ale efekt tego grania był mało zadowalający. Wpadłem na pomysł żeby dokonać zmian w sprzęcie i pomyślałem o zakupie monitorów do mojego pokoju oraz podpięcie ich do yamachy do wyjścia głośnikowego B. Pokoje sąsiadują ze sobą i są połączone kanałem technicznym na przewody. Mój pokój ma 12 m2 słucham ambientu muzyki poważnej i filmowej.Proszę forumowiczów o pomoc w doborze monitorów do yamachy, a może warto pomyśleć o zakupie wzmacniacza innego niz ten sony. Budżet jaki mam to 1200 zł i chcę kupić używany sprzęt. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.