Jump to content
IGNORED

Monitory + subwoofer do max 2500

MarEd

Recommended Posts

Do pokoju telewizyjnego (netflix + ps4) potrzebuję lepszego dźwięku.

Pomieszczenie jest niewielkie (około 12m).

Mam gdzieś w szafie stary wzmacniacz stereo "pioneer a400", grał dobrze, planuję go użyć do kina.

W takim pomieszczeniu z przeznaczeniem na tv, lepiej zakupić małe podłogówki, czy monitory + sub?

Myślałem raczej o łatwych (chyba) do napędzenia monitorach pokroju indiana 260, czy zensor 3 (używane), zostałoby wtedy z 1500 na suba.

Ale czy to może się sprawdzić? Bas nie zabije w tak małym pomieszczeniu?

Jakiego suba szukać, aby móc go połączyć do starego wzmacniacza.

A może szkoda kasy na taki subwoofer i lepiej jakieś małe podłogówki zakupić.

Mam trochę gratów stereo, ale w kinie domowym słabo się orientuję, proszę o radę.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli do kina domowego, to rzeczywiście lepiej monitory i subwoofer. Musisz jednak zwrócić uwagę, żeby subwoofer miał wejście wysokopoziomowe tzn. żebyś mógł go podłączyć przed kolumnami przednimi. Moja propozycja to subwoofer Polk Audio PSW 110 (https://www.q21.pl/polk-audio-psw-110.html) oraz monitory Polk Audio Signature S15 (https://www.q21.pl/polk-audio-signature-s15.html). To zestaw o dynamicznym, efektownym brzmieniu, idealny do kina domowego.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Z tego co widzę Wharfedale to zestaw 5,1, więc z założenia odpada.

Co do kolumn Polk, monitory raczej kupię używane, chyba że jakaś wyjątkowa okazja będzie, w co trochę wątpię.

Subwofer jeśli już się zdecyduję, wezmę raczej nowy bo tu obawiam się niespodzianek.

Ten psw 110 ładnie wygląda, ale pasmo przenoszenia od 38hz przy tak dużym głośniku jakoś nie robi wrażenia.

Dzięki za info o tych wyjściach wysokopoziomowych, trochę doczytałem, widzę że sporo ogranicza to wybór.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.