Skocz do zawartości
Aktualizacja silnika forum Czytaj więcej.. ×
Łukasz_59588

AMP do Hifiman HE-400 do ~400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Od dawna cieszę się z posiadania HE-400. Normalnie podłączone były do Xonara DX + Rodela RA820BX4 od moich głośników i mocy im nie brakowało. Od kiedy wyjechałem na studia napędza je sam Xonar i definitywnie nie daje rady. Szukam czegoś do 400 zł. Najlepiej jakby szło przez Xonara żebym nie musiał zmieniać źródła dźwięku w komputerze tylko ręcznie musiał zmienić wtyczkę. Kiedyś ktoś polecił mi SMSL sAp-II Pro. Myślicie, że to dobry wybór, czy powinienem szukać czegoś innego? AMP typowo stacjonarny do położenia na biurku najlepiej z własnym potencjometrem zawsze pod ręką. Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HE-400 mają znacznie większy potencjał do okazania niż wynikałoby to z przedstawionych sprzętów czy planowanej kwoty.

IMO warto trochę dołożyć i cieszyć się znacznym progresem.

DXa wymieniłbym na używaną ST/STX lub SC808, a wzmak to można poszukać jakiegoś klona BCL lub chociażby Matrixa M-Stage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomijając całkowicie jakość źródła oraz wzmacniacza słuchawki lubią prąd tak samo jak he500. Niestety z powodów złego napędzenia często można napotkać na opinię, że są słabe.Sam jestem posiadaczem he500 i hd800 i wiem,że momentami he500 są po prostu lepsze od hd800, a cena na allegro he500 jest 3 razy niższa niż hd800. Za 400zł nie znajdziesz wzmaka słuchawkowego do napędzenia he400.

Ale myślę,że CAMBRIDGE AUDIO A4 będzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi