Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon Audio Pearl 25 Cyrus One


art950

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę o podpowiedź w następującej kwestii, czy wzmacniacz Cyrus One będzie pasował do Pylon Pearl 25 lub AA X-i75 lub X-i90.

Szukam możliwości odsłuchów ale narazie nieskutecznie więc będę wdzięczny za ogólną podpowiedź. 

Dodam, że słucham Cicho.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jest to dosyć ciekawe połączenie. Cyrus gra z dobrą selektywnością dźwięku świetną przestrzenią, powinien dobrze zgrać się z lekko ocieplonymi Pearl 25. W dodatku dobiera impedancje indywidualnie do każdej kolumny przy starcie.

Zapraszam na odsłuch.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami, Cyrus One to bardzo dobre połączenie z Pylon Audio Pearl 25. Wspomniane przez Ciebie wzmacniacze Advance Acoustic także, chociaż są to urządzenia o trochę spokojniejszej, bardziej ciepłej charakterystyce. Do listy dorzuciłbym także najnowszą integrę Audiolab 6000A.

Zapraszam na odsłuchy, wypożyczenia oraz indywidualne wyceny, mamy wszystkie powyższe urządzenia dostępne od ręki.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuj za odpowiedzi,

Kupiłem Cyrusa One - niestety moja Yamaha wxad-10 gra tylko na jeden głośnik z tym Cyrusem (z denonem gra normalnie) dlatego nie mogę podzielić się jeszcze wrażeniami słuchowymi.

Żeby nie robić bałaganu założe nowy temat - może ktoś mi pomoże w rozwiązaniu problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.