Skocz do zawartości
IGNORED

Kompletowanie stereo pod gramofon METZ


Arkadius_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kompletuje właśnie swój pierwszy prawdziwy zestaw stereo. 

Wybralem już gramofon - będzie to METZ TX 4963. Do tego planuje zakup wzmacniacza/amplitunera i kolumn. 

Wstepnie po głowie chodzą mi kolumny podstawkowe KEF Coda 7 i amplituner Harman kardon 3380. Ampli mogę dostać za 400zł a kolumny za ok 300zł wiec kwota myśle niezła ;)

Pokój w którym chcę postawić sprzęt ma 18m2, budżet jak widać dość ograniczony. Muzyka której słucham to raczej przekrój pop/rock (Queen, Dire Straits, Eric Clapton ale i np Adele czy Linkin Park... po trochu ;)). Sprzęt będzie służył zarówno do odsłuchu vinyli jak i CD czy po prostu oglądania telewizji i filmów. 

Jaka jest Wasza opinia?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niczym , skoro jest wejście na gromofon :) i jest  jakaś wkładka , nie musisz kupować zewnętrznego pre.  Wybrałbym na pewno inne bardziej niemieckie kolumny i trochę większe. Kody to nawet nie namiastka kefa , bardziej do sypialni lub garażu . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.