Skocz do zawartości
IGNORED

Ustawienie kolumn w pokoju


Kubek76

Rekomendowane odpowiedzi

[[[[[[[[Jeżeli ma to być Stereo  to rozstaw głośników  powinien być 1,5 m w prawo i lewo od centrum ]]]]]]]

Gdzie w tym zdaniu jest iż ma ta odległość być w opisywanym pokoju  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę na chwilę problem z ustawieniem, ale wymieniasz w planach  kilka kolumn mocno różniących się od siebie brzmieniem, powinieneś chociaż to mieć jakoś ogarnięte( MA bronze 5,  a Aurora to już skrajności totalne, choć Dali oberon, czy zensor 5, a bronze 5 to też inny świat ). Według mnie warto mieć kolumny lepsze klasą, droższe niż wzmacniacz,  bo sporo to wniesie dobrego niż odwrotna sytuacja , niemniej jednak przy takim ustawieniu, mogą to być umoczone pieniądze.

Ja bym poszedł w większe monitory na 6"-8", typu Dali zensor 3, Dynaudio, Focal ( jak wspomniałem nie wiem co Ci gra) lepiej sprawdzi się przy takim problematycznym pokoiku, a od np MA bronze 5 to np obfitość basu sporo nawet  małych  monitorów ma większą ?

Myślałeś nad jakimiś uchwytami na monitory mocowane do ścian ? Są różne przegubowe "łapy" jak do TV. Mocując do bocznych ścian, nie byłoby problemu z tym czy BR jest z przodu czy z tyłu, jedynie wybrać te najlepiej zgrywające się z gustem i wzmacniaczem.  Plus taki, że wyregulujesz wtedy sobie kąt dogięcia odsłuchu, a i usłyszysz w końcu  szeroką scenę stereo, bo teraz sam wiesz;/

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.