Skocz do zawartości
IGNORED

Fyne 502f


bartoszek32

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Magnatów też je brałem pod uwagę, ale rzeczywiście mało używek. Najczęściej w Niemczech. A te dc8ti to rzeczywiście okazja. Mi udało się trafić dc10t w jeszcze niższej cenie, ale to już starszy model.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Najlepiej idź teraz odsłuchaj tych xt8f i fyne audio 502, pytać nie ma sensu, ja dziś byłem na odsłuchu tych dwóch i tannoy precission 6.2, te ostatnie grają  najlepiej,  o tych fyne audio nie będę się wypowiadał, by nie narazić się tu sklepom lub dystrybutorom- pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej Tannoy Precision 6.4 Prze zajebi..e granie. Do dostania używany w tej cenie. Ale względem XT8F czy też Fyne F502 one nie nadają się do metrażu powyżej 25m (6.2) i 30-35 (6.4)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jade te 6.4 sluchac w poniedziałek i moze kupie,jeszcze opery bede słuchał,  te fyne audio niech kolega autor tematu sam odslucha i porówna granie, ja za fyne audio bez względu na metraż, to dziękuję więcej, ze sprzedawcą wylaczylismy po 10minutach grania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ciszyn11 napisał:

Ktoś w Krakowie sprzedaje Tannoi dc8ti w rozsądnej cenie. Ja bym je mocno rozważył

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dodam, że to nie moje ogłoszenie...

 

W tej cenie, to jedna z ciekawszych propozycji jakie tu padły. Kolumny zagrają fantastycznie w 20m co i w 40m. Kiedyś sam się nastawiałem na starsze dc8t, ale ostatecznie metraż uległ zmianie i musiałem z bólem serca zrezygnować:/

Natomiast dc10ti to już spore krowy i do mniej niż 30m nie ma ich co upychać ze względu na to że muszą być sporo odsunięte od ścian żeby uniknąć problemów ze wzbudzającym się basem a potrafi być naprawdę ogromny. Wgniatanie w fotel gwarantowane ?

6.2, 6.4 piękne granie do mniejszych pomieszczeń, może odrobinkę wydawać się niekiedy skąpo na basie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No piekna te dc8ti ale też i drogie ? ii to drogie i używane ? ciekawy jestem ile mają lat,w tej cenie wśród używanych jak i nowych, to mają już ogromna konkurencję , chyba bym się nie zdecydował, chyba bym kupił w tej cenie lekko używane paro miesięczne minas anor 4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grutka napisał:

No piekna te dc8ti ale też i drogie ? ii to drogie i używane ? ciekawy jestem ile mają lat,w tej cenie wśród używanych jak i nowych, to mają już ogromna konkurencję , chyba bym się nie zdecydował, chyba bym kupił w tej cenie lekko używane paro miesięczne minas anor 4 

Ta seria była chyba wprowadzona na rynek w 2014 roku. Cena nowych to ok 23 tys, po rabatach pewnie lekko ponad 20. Uwazam, że cena tych z ogloszenia rozsądna, a pewnie mozna sie jeszcze potargowac. Minas Anor 4 nie znam niestety. Moim zdaniem kolumny są najważniejsze w systemie i warto dołożyć do lepszych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 4/1/2019 at 1:12 PM, hey said:

Duże kolumny o dużym dźwięku, jak dla mnie zbyt dużym. W moim 25 metrażu zupełnie nie sprawdziły się. Potężny bas zdominował całe pasmo. Nie wiem, może w 40-50m zupełnie inaczej by się zaprezentowały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Może do pokoju o tych gabarytach lepiej pasowałyby f 501?Słuchałes ich?Mam podobny metraz i zamierzam zrobic przeskok z xt6f na f 501.Podobno lepszy bas,muszę oczywiscie odsłuchac przed zakupem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desperados napisał:

W tej cenie, to jedna z ciekawszych propozycji jakie tu padły. Kolumny zagrają fantastycznie w 20m co i w 40m. Kiedyś sam się nastawiałem na starsze dc8t, ale ostatecznie metraż uległ zmianie i musiałem z bólem serca zrezygnować:/

Natomiast dc10ti to już spore krowy i do mniej niż 30m nie ma ich co upychać ze względu na to że muszą być sporo odsunięte od ścian żeby uniknąć problemów ze wzbudzającym się basem a potrafi być naprawdę ogromny. Wgniatanie w fotel gwarantowane ?

6.2, 6.4 piękne granie do mniejszych pomieszczeń, może odrobinkę wydawać się niekiedy skąpo na basie. 

 

U mnie dc10t na 25m grają i żadnych problemów z basem. Z tym, że mam bardzo dobry wzmacniacz, który trzyma go w ryzach. Grają rewelacyjnie. Wreszcie przestałem szukać kolumn

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.