Skocz do zawartości
IGNORED

Paradigm Studio 80


Arek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem Vincenta 233 z kolumnami Monitor Audio - dla mnie to ściana dzwieku bez ladu i składu

Może jest to i dobre dla ciezkiego rocka, ale wg mnie brzmienie jest generalnie mało uniwersalne i meczace

bez indywidualnego odsluchu nie polecam tego urzadzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie podstawowy błąd - jeżeli mogę skrytykować - rzucacie sobie nazwy modeli, kiedy tak naprawdę odbiór dzwięku każdego z Was może drastycznie się rozmijać. Dla mnie na przykład te Paradigmy brzmią ciemno - tzn. mają utemperowną górę- jeżeli mamy tutaj podobne odczucia - to moge z doświadczenia polecić wzmacniacze tranzystorowe, dlatego, że dobra lampa przeniesie całe pasmo pięknie, ale w inny sposób-raczej nie na tych kolumnach.Konkretnie podając, bo rozumiem,że takiej wskazówki potrzebujesz weż sobie pod ucho Cambridge Audio 500 i sprawdz

Powodzenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie podstawowy błąd - jeżeli mogę skrytykować - rzucacie sobie nazwy modeli, kiedy tak naprawdę odbiór dzwięku każdego z Was może drastycznie się rozmijać. Dla mnie na przykład te Paradigmy brzmią ciemno - tzn. mają utemperowną górę- jeżeli mamy tutaj podobne odczucia - to moge z doświadczenia polecić wzmacniacze tranzystorowe, dlatego, że dobra lampa przeniesie całe pasmo pięknie, ale w inny sposób-raczej nie na tych kolumnach.Konkretnie podając, bo rozumiem,że takiej wskazówki potrzebujesz weż sobie pod ucho Cambridge Audio 500 i sprawdz

Tak na zakonczenie tego eseju pragnę powiedzieć, że miałem okazję natknąć się na kolesia, który mówił coś o kolumnach "GLOBAL SOUND"- i potwierdzam - "jazda" w uszach na tych pięknych skrzynkach jest niebanalna!!!

Powodzenia:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, że na temat każdej kolumny, CD czy wzmacniacza może być tyle opinii, ile głów.

Każda z naszych opinii jest mocno subiektywna - ja zwracam na to uwage bardzo czesto na tym forum.

Zarazem uważam, że prezentowanie takich opinii nie jest błędem

Błędem jest za to traktowanie tych opinii jako jedynego, absolutnego wyznacznika przy zakupie sprzetu, tzn kupowanie czegokolwiek na podstawie opinii bez własnego sprawdzenia i odsłuchu, czy rzeczywiście dane urządzenie spełnia nasze oczekiwania i czy nam się podoba.

często czytamy wrecz sprzeczne opinie nt tego samego urządzenia - ktoś twierdzi ze jest jasne i chłodne, dla innego bedzie z kolei ciemne i ciepłe w brzmieniu.

Tym bardziej kierujmy się własnym uchem, tgraktując opinie innych słuchaczy (i werdykty pana w sklepie) z pewnym dystansem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH AUDIOFILÓW!!!

 

JESTEM NOWY NA TYCH STRONACH,ALE SPRZĘTEM INTERE-

SUJE SIĘ OD WIELU LAT I RÓŻNYCH KLOCKÓW SIĘ NASŁU-CHAŁEM.WŁAŚNIE NIEDAWNO MIAŁEM OKAZJĘ USŁYSZEĆ KOMPLET VINCENTA SV233+CDS3+XLR`Y MONSTER CABLE

M1000i+NORDOST MIDNIGHT+KOLUMNY PILOT "CONCORDE

CD2000MKIII"/16-35000Hz,120kg,400W/ I UWAŻAM,ŻE

BRZMIENIE VINCENTÓW JEST POTĘŻNE,MONUMENTALNE,

BARDZO ENERGETYCZNE,DYNAMICZNE,LECZ BRAKUJE IM JEDNAK KOLORYTU BARW I DROBNYCH SMACZKÓW.

VINCENT TO SCHWARZENEGGER,BEZ ROMANTYCZNEJ DUSZY

CZY AURY. NIESTETY, ŻEBY MIEĆ TO WSZYSTKO W JEDNYM

TRZEBA WYDAĆ NA PIECYK MINIMUM 10000 ZŁOTYCH I NA-

LEŻY SŁUCHAĆ I JESZCZE RAZ SŁUCHAĆ!!! TUNINGI VIN-

CENTÓW MOGĄ NIECO POPRAWIĆ ICH WALORY BRZMIENIOWE,

BO SĄ TO JEDNAK "SEKATORY"-WYSOKIE TONY WYEKSPONO-

WANE I ZBYT JASNE,ŚREDNICA TEŻ KRZYKLIWA I TROCHĘ

BRUDNA,BAS DOBRY-CHOĆ TEŻ UWYPUKLONY. MIMO WSZYS-

TKO W TEJ CENIE /3200ZŁ/ SAM WZMAK JEST ATRAKCYJNY

I MOŻNA RYZYKOWAĆ - TYLKO Z INNYM CEDEKIEM I TYLKO

XLR-Y!!! Z CEDEKÓW POLECAM CEC`A LUB TEAC`A,EWEN-

TUALNIE OD BIEDY ROTELA. POZDRAWIAM! MIROALIEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.