Skocz do zawartości
IGNORED

Dynaudio Excite X18, Cambridge Audio Stream Magic 6. Jaki wzmacniacz do tego?


freepio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jak Hegel jest suchy, to faktycznie nie ma o czym gadać.

Miałem tego H90 i może się wydawać suchy w porównaniu może do Moona, ale bardziej bym powiedział, że to neutralne brzmienie niż suche.

W żywej akustyce, a właściwie w słabym akustycznie pomieszczeniu może tak być w każdym innym wypadku H90 jest przynajmniej bdb. Nigdy też nie słyszałem Hegli,  ani też innych urządzeń na zwykłych kablach zasilających od producenta,  ale nie chcę ruszać tego tematu.

Mówię o wzmacniaczu, a nie wbudowanym w nim DACu,  bo tu akurat wypada słabo, zresztą w H190 też podobnie DAC w Atoll IN300.

Dlatego zawsze podkreślam w dobrze skrojonym systemie Hegle są świetne.

Mam HD12 wiem jak gra z tym co mam i wiem jak gra Oppo, dlatego nie przekona mnie nikt do Oppo Sonica.

Mam bardzo plastyczne i nasycone brzmienie, nawet na srebrnych kablach i kilku innych pierdołach, których nie wymienię. 

Jest nawet ktoś, kto tego słuchał i może potwierdzić,  tylko po co mam tobie, czy sobie coś udowadniać.

Tobie się podoba Sonica, a mnie HD12, HD25 czekam na HD30 i każdy ma to co lubi, niech tak zostanie.

P.S.

Jest ktoś kto miał u siebie mojego HD12 i miał Sonice,  tylko czeka na okazję, żeby wyrwać Hegla, taki przypadek ?

Zadbaj o zasilanie i o akustykę, wtedy do woli możesz zmieniać sprzęty bez efektu osuszenia.

A może kiedyś docenisz neutralność w brzmieniu, zamiast podbarwień, chociaż też wolę sobie dosłodzić brzmienie, byle by bylo rozdzielcze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sir.jax napisał:

No jak Hegel jest suchy, to faktycznie nie ma o czym gadać.

Miałem tego H90 i może się wydawać suchy w porównaniu może do Moona, ale bardziej bym powiedział, że to neutralne brzmienie niż suche.

W żywej akustyce, a właściwie w słabym akustycznie pomieszczeniu może tak być w każdym innym wypadku H90 jest przynajmniej bdb. Nigdy też nie słyszałem Hegli,  ani też innych urządzeń na zwykłych kablach zasilających od producenta,  ale nie chcę ruszać tego tematu.

Mówię o wzmacniaczu, a nie wbudowanym w nim DACu,  bo tu akurat wypada słabo, zresztą w H190 też podobnie DAC w Atoll IN300.

Dlatego zawsze podkreślam w dobrze skrojonym systemie Hegle są świetne.

Mam HD12 wiem jak gra z tym co mam i wiem jak gra Oppo, dlatego nie przekona mnie nikt do Oppo Sonica.

Mam bardzo plastyczne i nasycone brzmienie, nawet na srebrnych kablach i kilku innych pierdołach, których nie wymienię. 

Jest nawet ktoś, kto tego słuchał i może potwierdzić,  tylko po co mam tobie, czy sobie coś udowadniać.

Tobie się podoba Sonica, a mnie HD12, HD25 czekam na HD30 i każdy ma to co lubi, niech tak zostanie.

P.S.

Jest ktoś kto miał u siebie mojego HD12 i miał Sonice,  tylko czeka na okazję, żeby wyrwać Hegla, taki przypadek ?

Zadbaj o zasilanie i o akustykę, wtedy do woli możesz zmieniać sprzęty bez efektu osuszenia.

A może kiedyś docenisz neutralność w brzmieniu, zamiast podbarwień, chociaż też wolę sobie dosłodzić brzmienie, byle by bylo rozdzielcze.

H90 porównywałem w sklepie w sali odsłuchowej do np Roksana k3 czy creeka 100A, nie ma co porównywać. H90 jest słaby. 100A moim zdaniem nic nie podbarwia, jest w miarę neutralny, pokazuje zarówno słabe jak i dobre strony realizacji nagrania.

37 minut temu, sir.jax napisał:

A może kiedyś docenisz neutralność w brzmieniu, zamiast podbarwień, chociaż też wolę sobie dosłodzić brzmienie, byle by bylo rozdzielcze.

Mega rozdzielcze,aż nadto miałem w audio gd, na początku super, po dłuższym odsłuchu meczące. Dlatego świadomie wybrałem muzykalność, neutralność oppo, właśnie to w nim lubię w połączeniu z 100A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fotomich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rozdzielczość mylisz z przejaskrawieniem i zbytnią szczegółowością, bo  może być plastycznie, ciepło i rozdzielczo bez zmęczenia i  nic nie umyka z detali i tła muzycznego?

A jaki to był AudioGD ?

33 minuty temu, fotomich napisał:

Dlatego świadomie wybrałem muzykalność, neutralność oppo, właśnie to w nim lubię w połączeniu z 100A.

Najważniejsze, to świadome wybory ?

Każdy też ma inne oczekiwania i inaczej definiuje pewne sprawy, ale dzięki temu jest tak "kolorowo" na tym forum.

?

P.S.

PW?

Po co zaśmiecać odgrzebany stary temat. 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no tak.

Myślałem, że miałeś do czynienia z różnymi AudioGD.

AudioGD to jednak jeden z nielicznych producentów, który bdb potrafi zaimplementować kości Sabre. Dobrze też wypadają ich daki na kościach PCM, nie ma mowy o suchości i jazgocie.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, sir.jax napisał:

Aaaa, no tak.

Myślałem, że miałeś do czynienia z różnymi AudioGD.

AudioGD to jednak jeden z nielicznych producentów, który bdb potrafi zaimplementować kości Sabre. Dobrze też wypadają ich daki na kościach PCM, nie ma mowy o suchości i jazgocie.

 

 

Słuchałem też na wolfsonie, było łagodniej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.