Skocz do zawartości
IGNORED

Zamawiamy glosniki w audiocomponents


Gość kaszio

Rekomendowane odpowiedzi

Josef, spokojnie. Nie rozumiesz jednej rzeczy Tutaj nikt niczego nie sprzedaje. Głośniki sprzedaje Rolph Smulders, po korzystnych cenach w Holandii, i u niego je kupujemy. To on ustala ceny WYJŚCIOWE. O te ceny możesz zapytać Rolpha mailem. Ale co Ci to da? No chyba że zamówisz sobie samodzielnie, i sam poniesiesz wszelkie koszty transportu oraz transferu pieniędzy, ale nie otrzymasz również żadnego rabatu. Bo te ceny są podstawą do odliczenia pewnych rabatów, a rabaty te są tym większe im więcej głośników zamawiamy. Dlatego też organizuje się zbiorowe zamówienia. Drugim powodem jest możliwość ładnego podzielenia między uczestników niemałych kosztów transportu oraz kosztu transferu pieniędzy. Jasno wynika z tego, że ponieważ w każdym zamówieniu jest inna ilość uczestników i zamawiają różne ilości głośników, to za każdym razem będą inne rabaty i inaczej podzielą się koszty transportu. W związku z tym jedyne co jest stałe to ceny netto podane przez Rolpha. Od tych cen odliczamy rabaty, doliczamy do nich VAT, doliczamy też podzielone koszty przesyłki i transferu pieniędzy. Kupa liczenia, papierkowej roboty i korespondencji z Rolphem, nie? I kto to ma robić? Wszyscy? Nie wiadomo kto? Nieee, powstałby przecież chaos i nic nie dałoby się załatwić. Zatem aby nie powstał chaos ktoś zawsze musi pilotować takie zbiorowe zamówienia. Robiłem to przez kilka miesięcy, teraz robi to Grze... Nic nie stoi na przeszkodzie abyś zadał mu pytanie o koszty na PW. Na pewno odpowie.pzdr

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto co woli, ja kupiłem głośniki u nas od Pana Kisiela z akustyk.com.pl i głośniki przyszły od ESA na 3 dzień. Kosztowało mnie to 200zł drożej jak na zbiorowym ale mam szybko i pewnie. Jedni wolą zbiorowe a ja wolę solo :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kurcze. zapytalem o koszta i wychodzi ponad 300zl za transport :/ ceny podane w tym watku sa z vatem czy bez? ile trzeba naliczyc? i czy sa jakies rabaty na seasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, wiem, że chodzi o grupowe zamówienia - chodziło mi o strone www audiocomponents - chyba sam przyznasz, że mogło by być tam więcej informacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, nie napisałeś tego więc tak to zinterpretowałem. Faktycznie Rolph nie zamieścił cennika co jest wkurzającym utrudnieniem. Niemniej na maile odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że McGyver również prowadzi zamówienia w audiocomponents zatem sugeruje pytac McGyvera ile McGyver daje rabatu na dziendobry?Bo ja nic nie daje ,jestem sknerą wyliczam tylko jaki jest koszt zakupu głosników z Holandii.Tak jak pisałem paczke zamawiam mała 25 kg.zatem jak sie napełni chetnymi do jej wypełnienia to ją zamykam.Pozostaje wór McGyvera.Pozdrawiam,Grzegorz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scan 3004/6600

z tym głośnikiem jest problem,cała produkcja została wstrzymana ze względu na wady produkcyjne(niedopasowana szczelina do siły układu magnetycznego),zespół magnesów neodymowych okazał się niedopracowany!! i za kilka miesiecy bedzie ten głosnik w sprzedazy juz poprawiony,parametry bedą te same poza efektywnoscia ,która bedzie 1,5 db nizsza. Grzegorz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grze..., 11 Paź 2006, 09:10

 

>Widzę że McGyver również prowadzi zamówienia w audiocomponents zatem sugeruje pytac McGyvera ile

>McGyver daje rabatu na dziendobry?Bo ja nic nie daje ,jestem sknerą wyliczam tylko jaki jest koszt

>zakupu głosników z Holandii.Tak jak pisałem paczke zamawiam mała 25 kg.zatem jak sie napełni

>chetnymi do jej wypełnienia to ją zamykam.Pozostaje wór McGyvera.Pozdrawiam,Grzegorz.

 

Nie prowadzę obecnie zamówienia i nie bedę otwierał nowego skoro Ty to zrobiłeś. Byłoby to bez sensu bo i tak jest nie za wiele chętnych, więc cała sprawa rozwlekłaby sie tylko w czasie. Parę miesięcy temu kiedy pilotowałem zamówienia było więcej chętnych, i zamawialiśmy naprawdę duże ilości głośników, przesyłki szły paletami. Przede mną zamówienia pilotował Kaszio, jeszcze wcześniej bodajże Rogus. Nigdy jednak JA nie dawałem żadnych rabatów, bo niby z czego? Dokładać z własnej kieszeni? Nie ja sprzedaję te głośniki, tylko Rolph, ja pełniłem tylko funkcje organizacyjne. To Rolph jako sprzedawca udzielał rabatów na tak wielkie zamówienia, nie ja. Przy małym zamówieniu faktycznie trudno liczyć na jakieś rabaty, nic w tym dziwnego. Nie ma się też o co tak oburzać.

 

Wpisałem się tutaj tylko dlatego, że wciąż są do mnie na PW kierowane zapytania o ceny głośników podczas gdy ja nie pilotuję obecnie żadnego zamówienia, robi to obecnie Grze... Jak już pisałem nie zamierzam otwierać teraz żadnego nowego zamówienia, bo to narobiłoby tylko zbędnego zamieszania i opóźniłoby przedsięwzięcie.

Tak więc prosiłbym każdego zainteresowanego sprowadzeniem głośników aby najpierw zorientował się kto pilotuje bieżące zamówienie, a potem dopiero wysyłał PW z zapytaniami już do właściwej osoby.

pzdr

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w audiocomponents jest jeszcze otwarte,zatem osoby które wyrażaja zainteresowanie zakupem gosników z Holandii proszę o kontakt na PW lub maila.Została do wypełnienia połowa paczki.Pozdrawiam,Grzegorz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

witam

 

Panie "Grze..." widze, ze temat troche stoi to mam takie pytanko czy jesli cala paczka nie "zostanie zapelniona" bedzie Pan dalej kontynuowal zamowienie czy koszta transportu, przelania piniedzy beda nie oplacalne i zamowienie nie bedzie zrealizowane. Pytam bo jak sie nie uda bede szukal glosnikow w Polsce, a wolalbym wiedziec zawczasu.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze temat wcale nie stoi, tylko wszyscy ( ze mna wlacznie) zalatwiaja wszystko na PW. po co zasmiecac temat, jak tak jest szybciej i bez zamieszania. takze nie masz sie czego obawiac, zamowienie bedzie zrealizowane ,podobno 6 listopada wysylka pieniedzy, ale o konkretach moze sie Grze.. sam wypowie

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie nie ma co zasmiecac watku. Grze.. mnie poinformowal co i jak. Wiec jestem spokojny. Przyzwyczajenie z wczesniejszego zamowienia gdzie co chwile pojawial sie wpis z iloscia osob ktore zamawiaja itp. Czekam grzecznie na moja przesylke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

czy cos jeszcze bedzie dzialo sie w tym wątku? Za jakis czas byłbym zainteresowany jakimis wysokotonowkami vifki, ale patrze temat ugrzazl gleboko...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Przesyłka jest u mnie ,do każdego uczestnika zamówienia wyslę wiadomośc w celu potwierdzenia adresu wysyłki.

Od jutra dystrybuuje głosniki,pozdrawiam,Grzegorz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświezam:)

 

lancaster:

SEAS 27TBFC/G 2szt

Vifa P13MH-00-08 2szt

 

stmaniak:

vifa M18WH -2 szt

 

Panowie, jesień to najlepsza pora na zrobienie kolumn;)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vires, dopisz sie do listy.

Myślę, ze te głośniki powinny byc najpóźniej prezentem na gwiazdkę;)

Grze..., zajmiesz sie organizacją/pilotażem tego zamówienia?

To załatwianie spraw na PW ma swoje "plusy dodatnie i plusy ujemne"

Wątek nie jest tak często odświezany i łatwiej przeoczyć zamówienie.

Chociaż akurat w moim wypadku i tak miałem sie ostatecznie zdecydować na głośniki dopiero po AS...wiec poprzednie zamówienie i tak nie dla mnie...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nie wiem jeszcze, jakiej vifki potrzebuje, czy pl27, czy xt19 czy czegos innego. To będzie do 2x Tonsil GDN 13/50/9/2 12 om. No i nie mam kasy, ale jak zamowienie bedzie startowalo za 3 tygodnie, to zdobede:)

 

 

lancaster:

SEAS 27TBFC/G 2szt

Vifa P13MH-00-08 2szt

 

stmaniak:

vifa M18WH -2 szt

 

Vires:

vifa wysokotonowa sztuk 2. (tak do 250zl), jeszcze mam czas na decyzję :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak? Zaopiekuje sie ktoś zamówieniem?

Przyznam szczerze ze troszke mi sie spieszy a sama zrobić tego nie moge z licznych problemów natury technicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.