Jump to content
IGNORED

YAMAHA RX-V 1500 czy PIONEER VSX-1014 ??

Predator

Recommended Posts

" Prosze o pomoc "

Witam serdecznie, od kilku dni rozgladam sie za zestawem kina domowego ma on glownie sluzyc do ogladania filmow (65%) aczkolwiek dobrej muzyki tez lubie posluchac (35%). Zainteresowany bylem dwoma zestawami "YAMAHA RX-V 1500 +YAMAHA DVD-S550 divx" lub "PIONEER VSX-1014+PIONEER DV-575 divx" (kolumny juz wybralem JBL 2x90,2x20,c25 i subc150 natomias co do zestawu sam juz nie wiem.Probowalem zasiegnac porad w sklepach co zajmuja sie sprzedaza takiego sprzetu i nasluchalem sie roznych negatywnych opini raz na yamahe a raz na pioneera (co sklep to inna opinia) a jeszcze inni naklaniali mnie do zmiany decyzji i np:kupna ONKYO ! wiem ze na tym forum siedza fachowcy i licze bardzo na ich pomoc !

DZIEKUJE I POZDRAWIAM !!!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zapomnialem dodac ze taki sam dylemat mialem co do glosnikow "INFINITY BETY 2x50,2x30c250 i subsw10 " i "JBL 2x90,2x20,c25 isubc150"moim wyborem jak juz wczesniej pisalem byly JBL (wypowiadali sie sprzedawcy bardziej pozytywnie co do JBL, w sprzedazy mieli oby dwa zestawy)a moze na forum ktos odda swoja opinie ?? dzieki

Hidden Content

>> Predator

Najlepiej gdybyś mógł posłuchać obydwu zestawów z wybranymi przez Ciebie kolumnami i porównać je. Najważniejsze są Twoje wrażenia, a nie podpowiedzi "fachowców", bo każdy i tak doradzi Ci to co sam ma, np. Elfan zawsze wskaże na Yamahę, a ja raczej obstawał bym przy Pionieerze. Pamiętaj, że tu nie ma aksjomatów, tylko gusta i guściki.

Pozdro.

Hidden Content

Czolem! elfan. - mam pytanko: tak Ci sie tylko rzeklo, czy RXV1400 (a wiec starszy model) goruje w jakis sposob nad 1500? Powoli zaczajam sie na Yamahe wiec moze ta informacja mi sie przyda :) Przy okazji chcialem powitac wszystkich forumowiczow, to "moj pierwszy raz" :D

Hidden Content

Benito nie jest tak do konca.Czesto wzkazuje na Yamahe bo jest tego warta,ale zawsze tego napewno nie robie,a w tym przypadku akurat tak zrobiłem i raczej poleciłem to co ja bym wybrał.Jak zawsze mówiłem,Pioneera to mozesz sobie ale radio do samochodu kupic chociaz i tam sa duzo lepsi od niego,i nie mam na mysli Yamahy;).A dlatego podałem ze lepiej 1400 niz 1500 bo zmian w tej klasie ampli praktycznie nie ma poza bzdetami,a cena na 1400 jest mniejsza bo seria zeszła chociaz nie straciła nic na jakosci a nawet powinna grac lepiej.Dlatego tak twierdze poniewaz po czesci opieram sie na odsłuchu y650 i y 640 i ich porównaniu,650 wypadła gorzej chociaz ma pure directy i inne cuda:),no ale kto na tym forum mi uwierzy w to jak sobie pomyslą ze chwali swoje itd...........ale proponuje najlepiej samemu posłuchac tych 2 serii i ich porównac,w moim przypadku było tak jak napisałem.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.