Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  18 członków

Pathos Klub
IGNORED

Klub Pathos Acoustics


Meloman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Prawdę powiedziawszy... z niczym, bo mając wcześniej Classica wiedziałem - mniej więcej czego się spodziewać a chciałem po prostu konstrukcję Dual Mono a Classic "poszedł" do drugiego zestawu. W logosie od razu wymienilem lampy na NOSy Mullard chyba `69 czy `67. Reszta toru w "o mnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

nadszedł czas na zabawę w wymianę seryjnych lamp 6922 EH na coś lepszego.

Proszę o sugestie. Czy np. E88CC Gold Lion coś zmienią?

Po teście http://wstereo.pl/test-pathos-logos-mk-ii-hybryda-w-pieknym-wydaniu/

mam zamiar zakupić ECC88 Tesla NOS. Nie wiem czy to dobry kierunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

w związku z brakiem daca na pokładzie (obecnie Hegel Hd20) jaki polecicie do ww. wzmacniacza, powinien być według mnie raczej neutralny, muzykalny z dość dużą ilością powietrza i separacją ?

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

może ktoś szuka akurat 😉

PATHOS INPOL2 MKII WZ. ZINT. PADOUK mamy za 27999 PLN.

Zapraszam na priv 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję aktualnie Dac Hegel Hd25 w połączeniu ze wzmacniaczem Pathosa i ....

gra pięknym muzykalnym dźwiękiem z duza ilością mikroplanktonu, scena sie troszkę wycofała, ale co najistotniejsze narzucił charakter własny i przepadł gdzieś ten magiczny czar lampek 😞

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Aktualizuję:

Zdecydowałem się po jakimś czasie na zakup Dac Hegel Hd25 w połączeniu ze wzmacniaczem Pathos Logos MK II.

Musiałem się przyzwyczaić ale jest naprawdę bardzo dobrze, czar lampy nie przepadł tylko zrobiło się troszkę bardziej analitycznie (tyle ile potrzeba) generalnie dac spowodował przeskok jakościowy o jedna półkę wyżej, spowodował że cały zestaw gra po prostu lepiej w każdym aspekcie z naciskiem na średnicową prezentacje muzyki jazzowej i akustycznej, oraz tzw. czarnego tła.

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Niestety mój Pathos Heirtage miał delikatną awarię związaną z trybem uruchomienia. Nic poważnego, ale serwis był konieczny. No i jeszcze na szczęście na gwarancji.

I tutaj wielkie brawa i podziękowanie dla katowickiego sklepu Top Hi-Fi i Pana Radosława ze swoją ekipą.

Sami odebrali ode mnie i spakowali sprzęt, a dosłownie po raptem dwóch tygodniach (wysyłka do Warszawy) był już u mnie z powrotem. Także z dostawą, odpakowaniem i podłączeniem.

A trzeba przyznać że ze skrzynią to ten Pathos waży jakieś 65-70 kg, więc tym bardziej jeszcze raz dziękuję.

Na szczęście w zapasie miałem Inpola 2, którego nie sprzedałem i nie żałuję. Na polskim rynku dostałbym za niego może maksymalnie 20-22 tysiące, kompletnie nie opłacalne. Lepiej go zostawić, bo niewiele jest wzmacniaczy grających w tej cenie lepiej.

Wystarczy spojrzeć na używki marek tzw. "kultowych" w Polsce. Tutaj ceny używek są nieadekwatne do prezentowanej jakości, ale jeżeli znajdując się nabywcy. Ich wola.

Przy okazji - uwaga na fałszywe ogłoszenie na Olx dotyczące Inpola 2. Chodzi o ofertę za 16 tysięcy... Ona notorycznie powraca, bo serwis co jakiś czas ją kasuje. Sprawa była już zgłoszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.