Skocz do zawartości
IGNORED

Radykalni - nie radykalni


pavbaranov

Rekomendowane odpowiedzi

mc iek

Ciekawe, u mnie odwrotnie: większość moich fascynacji z okresu młodości (m.in. led zeppelin, the doors, police, pat metheny, maanam, republika), których słuchałem na kiepskim sprzęcie (kasety nagrane z radia, sporadycznie LP) - teraz się nie broni. Po prostu nie mam specjalnej ochoty wracać do tej muzyki, mimo że mam to na CD (a nawet SACD) i dużo lepszy sprzęt.

Rzeczywiście, każdy słuchacz jest inny (i dobrze!).

Pozdro.

D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wybitne płyty z mojej młodości stanowią podstawę płytoteki. Nie wyobrażam sobie wręcz życia bez Jedynki Zeppelinów, Beggars Banquet Stonsów, czy LA Woman Doorsów. Codziennie kilkaset razy omiatam wzrokiem grzbiety okładek ukochanych płyt. I za każdym razem czuję się szczęśliwy, że je mam.

Oczywiście cały czas poszukuję nowych doznań muzycznych ( stąd moja obecność w tym wątku ). Jednak mimo zainteresowania ( siłą rzeczy dość powierzchownego ) praktycznie każdym współczesnym gatunkiem muzycznym, doszedłem niedawno do wniosku, że nic już na mnie nie zrobi takiego wrażenia jak muzyka rockowa lat 60/70.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalam Jedynkę i LA Woman - to też moje ulubione kawałki tych wykonawców. Jeśli nie zrobi na mnie wrażenia to znaczy, że: a) nie mam nastroju; b) w moim przypadku nie zadziałał tak mocno imprinting

Pozdrawiam

D.

 

PS: spójrz na wątek SACD - Stonesi na SACD to podobno uczta dla ucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.