Skocz do zawartości
IGNORED

Złota rączka radzi


szymon1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ps.

Cena spoko, gwarancja dożywotnia. Mam z Hilka krzyż do kół, wygląda bardzo ładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruba 21, jakiś d*bil wkręcił na klej. Żeby odkręcić skakałem na założonej na klucz rurze 3m: śruba i nasadka bez śladu zużycie - HILKA zdała egzamin.

Ps.

Nasadka 6-cio kątna niestety ogranicza pole manewru, a tacka jest marnej jakości, ale jeśli ktoś szuka tanich narzędzi do majsterkowania to polecam wziąć pod uwagę HILKA

Psps.

Gwarancja dożywotnia.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

Śruba 21, jakiś d*bil wkręcił na klej. Żeby odkręcić skakałem na założonej na klucz rurze 3m: śruba i nasadka bez śladu zużycie

to dość drastyczny opis , tak jakbyś odkręcał koło pasowe przykręcone do wału korbowego 🙂

czasem niezbędny jest klucz pneumatyczny

przy takich układach warto sprawdzić w instrukcji serwisowej czy odkręcona śruba nadaje się ponownie do użycia bo może należy ją wymienić na nową dla trwałości i bezpieczeństwa użytkowania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slawek.xm

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, slawek.xm napisał:

to dość drastyczny opis , tak jakbyś odkręcał koło pasowe przykręcone do wału korbowego 🙂

Krótszej rury kumpel nie miał, a że miał 3m to stanąłem na końcu.

6 minut temu, slawek.xm napisał:

przy takich układach warto sprawdzić w instrukcji serwisowej czy odkręcona śruba nadaje się ponownie do użycia bo może należy ją wymienić na nową dla trwałości i bezpieczeństwa użytkowania

Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Geberit to dobre i dosyć trwałe rozwiązanie podtynkowego systemu spłukującego WC.

Jak mamy ponad 10 letniego Geberita i padnie zawór spuszczający wodę do WC (jest jeszcze drugi odpowiadający za napuszczanie wody do pojemnika) to np dla systemu UP320 pasuje zawór 212 inaczej 831.078.00.0  + koszyk mocujący (stary koszyk nie jest kompatybilny z nowym zaworem).

W nowym koszyku na dole niebieskim plastikiem można regulować tempo wypływu wody. O razu polecamdać na max czyli niebieskie w 100% pokrywa się z białymi skrzydełkami i powierzchnia przepływu jest max.

Na zaworze regulujemy lewy 1-6 ilość litrów do kupy i prawy siku 8-20 ? standardowo na 13 a jak częściej korzystają Panie i trzeba spłukiwać papier to można 14-15.

P.S tradycyjnie stary zawór był lepszy bo na kupę była opcja regulacji aż do 7,5 litra co pozwalało skuteczniej zmywać muszlę. Teraz ekologia więc trzeba będzie naciskać kilka razy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.