Skocz do zawartości
IGNORED

Komponenty do Marantza SR 7400


myszek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanko wymieniam swoje kino domowe na nowe zakupiłem juz okazyjnie amplituner marantza 7400 chce dokupic jeszcze nowe dvd zastanawiam sie nad denonem 2900, 2200, 2910 lub marantzem 6500, 7500 oraz zestawem kolumn pardigmy serii monitor 9 lub 11 jako główne i do tego pozostałe tez paradigma lub B&W DM 604 S3 jako główne i do tego pozostałe tez b&w. Proszę o radę zależy mi głównie na jakości dzwięku poniewaz słucham głownie koncertów na dvd oraz stereo, a teraz zamierzam SACD i dvd AUDIO. Preferuję muzykę rockową, a szczególnie grunge, ale równiez słucham muzyki instrumentalnej i filmowej. Mam w planach kupić osobno cd, ale to dalsza przyszłość. Proszę o poradę może macie lepsze propozycje co do pozostałych komponentów do marantza sr 7400. Z góry dziękuje i pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.