Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz stereo i odtwarzacz sieciowy do kolumn Polk Audio S60


tsp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od pewnego czasu myślę o zmianie obecnego wzmacniacza na inny. Czuję, że obecny wzmak nie wykorzystuje w pełni potencjału kolumn. Muzyka, którą lubię to głównie muzyka popularna - pop, elektronika, rock. Nie słucham klasyki czy metalu.

Myślałem do tej pory o wzmacniaczu all in one (np. Naim Atom, choć nie słyszałem jeszcze jak gra) ale nie wiem czy to jest dobry kierunek czy lepiej kupić dwa osobne urządzenia?

Czy macie jakieś wskazówki co do sprzętu, który dobrze by się zgrał z moimi kolumnami? Raczej tranzystorowy, na pewno ze sporym zapasem mocy, dobrą dynamiką i muzykalnością.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli chciałbyś uzyskać dynamiczne i muzykalne brzmienie to proponuję zwrócić uwagę na system dzielony czyli wzmacniacz + streamer. Naim Atom to bardzo dobre urządzenie typu all in one ale w tej cenie można złożyć na prawdę dobry set. 
Rozwiązaniem może się okazać Atoll IN100 signature + Audiolab 6000n do obsługi sieci. Zyskasz lepszą dynamikę i bogatą średnicę. Jeśli chciałbyś postawić na muzykalniejsze brzmienie z szeroka prezentacją sceny dźwiękowej to Cambridge Audio Azur 851a + 851n byłby idealnym rozwiązaniem. 
Zapraszam do kontaktu w  sprawie wyceny.

Szymon 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atoll rzeczywiście będzie dobrym wyborem do tych głośników. Rozważyłbym ewentualnie model IN200 Signature aby mieć pewien zapas na przyszłość na wypadek zmiany kolumn. Również uważam, że w tym budżecie większy wybór będziesz miał jeśli poszukiwania skupisz na wzmacniaczu i osobnym streamerze.

Pozdrawiam,

Michał

 

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw Atoll IN200 signature z odtwarzaczem audiolab zagra lepiej niż Naim Atom? Różnica w cenie nie jest jakaś znacząca - mniej niż 1000 zł na korzyść Atolla. A jednak Naim ma wyświetlacz, pilot, no i fajny, kompaktowy wygląd. 

Chodzi mi głównie o brzmienie dynamiczne z potężnym, nisko schodzącym basem ale nie rozlanym i buczącym. Raczej krótkim, utrzymanym w ryzach. Tak jak pisałem zestaw będzie grał muzykę popularną. Miałem już okazję słuchać audiofilskiego zestawu za kilkadziesiąt tysi i tak jak przy wokalnych kawałkach było super tak przy "moich" numerach już nie za bardzo. 

 

Czy na black friday są planowane jakieś promocje? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wzmacniaczach Cambridge Audio do tych kolumn? Np. CXA81.

Widzę, że CA ma teraz obniżki 20% na sprzęt więc taki zestaw CXA81 + CXN V2 byłby ok w moim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2020 o 19:12, tsp napisał:

Czy ten zestaw Atoll IN200 signature z odtwarzaczem audiolab zagra lepiej niż Naim Atom? Różnica w cenie nie jest jakaś znacząca - mniej niż 1000 zł na korzyść Atolla. A jednak Naim ma wyświetlacz, pilot, no i fajny, kompaktowy wygląd. 

Moim zdaniem zagra lepiej, Naim Atom to przede wszystkim ogromna wygoda, świetny design, ale brzmieniowo będzie to większy kompromis. Jeśli nęci Cię idea urządzenia All in One to spójrz na wzmacniacz Atoll SDA200 Signature, charakter Atolla lepiej się sprawdzi z Twoimi kolumnami a będziesz miał jeden pilot, wyświetlacz, może nie kompaktowy wygląd ale jednak kawał pieca.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.