Jump to content
IGNORED

Kable do onkyo 502 + Tannoy

Plyn

Recommended Posts

Jakie polecacie kable do Onkyo Tx-SR 502 +Tannoy przod M2 + tyl m1 + 2x central Mxc + Jamo sw7000. Pomieszczenie 18m2. Preferowane budrzetowe kable. Preferowana gleboka i szeroka scena. Kolumienki maj zniknąc a w zamian ma byc przestrzen i dźwięk. Nie wiem czy da rade to w miaro dokonac ale zapytac warto.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Onkyo z mercurymi grają dobrze lecz troche za "ciemno". Ja mam m2 podłączone pod onkyo 595, miałem kabel jamo 2,5mm za ok. 6zł/m i było nieźle. Kabel jest z miedzi beztlenowej i ma odpowiedni przekrój. Potem pod przody i centralny wpiąłem Kimber 4PR (27 zł/m) poprawiła się przsejrzystośc, więcej góry i detali - wrażenie jak po zdjęciu maskownicy. Na razie kup więc kabel tańszy, a jeśli po jakimś czasie czegoś będzie ci brakowało popytaj w sklepie okreslając czy chcesz rpozjaśnic system czy też troche stępic wysokie. Ew. od razu przód z lepszymi kablami a surroundy z tańszymi.

Dobrej zabawy.

Hidden Content

zanim jednak kupisz jakiś lepszy kabel lepiej będzie jak go weźmiesz na próbę do domu i posłuchasz w zestawie. Nie sugeruj się wpisami o tym jak który gra bo to trochę bez sensu i wg mnie naciągane są te opinie i możesz się rozczarować jak go kupisz, podłączysz i nie usłyszysz żadnej różnicy między nim a zwykłym za 2zł/m.

pzdrv

Hidden Content

123... test

Urządzenia które posiadasz są wyrównane pod każdym względem. Polecam kable głośnikowe o standardowej konstrukcji, ale pod warunkiem, że nie będzie to plecionka z cienkich przewodników. Z kabli dostępnych na Maxaudio polecam posłuchać Straight Wire model Duo.

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Maxaudio>

a co byś polecił od Yamahy RXV 495 + Dali 470. Podłączałem już kabel Cordial CLS 240, a teraz wypożyczyłem XLOVDO ER-14 i nie usłyszłem żadnej różnicy w porównaniu ze zwykłym po 3zł/m. Następny będzie Cardas (90zł/m). A zauważyłem duży wybór kabelków na stronie, więc może coś się nadaje do takiej Yamahy. Czy jest możliwość wypożyczenia na dzień dwa czegoś z oferty.

pzdrv

Hidden Content

123... test

>slayer>

Musisz się otworzyć Swoją duszę i chcieć usłyszeć, a wtedy każde podwojenie ceny za kabel pozwoli Ci usłyszeć coraz więcej i więcej.

Kilka kabli mam na podorędziu mogę oczywiście wypożyczyć.

Hidden Content

• 3 weeks later...

Zestaw w/w sprawuje sie w miare przyzwoicie, ale postanowilem zmienic fronty. Najchetniej na jakies podlogowce w cenie do 2000. Co mozecie zasugerowac do odsluchu? Maja sluzyc do muzyki jak i do k/d. Muzyka b.rozna od kawalkow pokroju skladanki p.M. Niedzwieckiego Smooth Jazz Cafe do The Chemical Brothers. Nie oczekuje w tej cenie rewelacyjnego dzwieku ale... Moze w tej klasie cenowej jest w czym wybrac.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.