Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  311 członków

Onkyo Klub
IGNORED

faktyczna zmierzona moc onkyo a 9150


duzy213
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego tyle to ja wiem , chodzi mi o to ze w testach czasami wychodzą różne wyniki... np bliźniaczy Pioneer A-40AE do onkyo 9130 w papierach ma 2 x30 a w testach wyszło 2 x58..., takich przykładów jest wiele..., po prostu szukam testów i nie mogę nigdzie znaleźć . tak w ogóle to onkyo jest po macoszeniu traktowano i cienko z testami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach rozumiem, to taka cicha nadzieja, że ten wzmacniacz okaże się ukrytym mocarzem i firma nie chciała się tym pochwalić haha... 

Prawda jest taka, że dla tej serii Onkyo ze wstydu porzuciło nawet podawanie mocy dla 8 omów w danych technicznych, co robiło zawsze odkąd pamiętam dla wzmacniaczy wszystkich wcześniejszych generacji. Wygląda, że trochę ludzi się nabrało na ten trik, tym bardziej, że wzmacniacz robi wrażenie solidnie zbudowanego. Testy robi branża, a że nie było się czym chwalić, to omijano temat mocy podkreślając jakość brzmienia.

Szkoda, że ostatnia generacja wzmacniaczy Onkyo okazała się niewypałem, bo wiele wskazuje, że firma się nie podniesie z kryzysu. Szkoda, bo sam jestem wielbicielem marki, która miała wiele różnych udanych modeli, ale 9150 do nich moim zdaniem nie należy. A najśmieszniejsze, że chciałem go kupić jak tylko się pojawił, bodajże w 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.