Skocz do zawartości
IGNORED

B&W 7NT,CNT i co dalej???


contix

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat.Chciałbym skompletować do końca swoje kino.Postawiłem na B&W i jestem od 4 lat szczęśliwym posiadaczem 7NT i CNT(okleina drewno wiśni).Niestety nie zdążyłem kupić głośników efektowych.Przód i central wskazywałby na 1NT na tył...Ale...Niestety nie mogę ich nigdzie dostać.Produkcja zakończona bodaj 1-1,5 roku temu.Co byście polecili na tył - co by zagrało równi dobrze jak 1NT(powiedzmy do 3k za parę) i podobnie wyglądało - chodzi o wybarwienie okleiny.Aplik to Sony 555ES,napęd równiez Sony S7000.Połączone cyfrowym The First VdH.Okablowanie przód Sonic Link AST200 do tylnych VdH ClearWater.Na razie postawiłem na podstawkach z tyłu pożyczone Magnaty Motion 110 i nie ujmując Magnatom- porażka(przynajmniej dla mojego ucha) - ale to inna liga więc można to zrozumieć.

Dziękuję za wszelkie spostrzeżenia i propozycję zmian- również w stosunku do kabli AST200 - moim zdaniem ujmują nieco góry w 7NT,za to środek i piękny rozłożysty bas powoduję niezapomniane przeżycia w stereo.

 

Pozdrawiam wszystkich grupowiczów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.