Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Bellwood


jakobs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem te kolumny jakiś miesiąc temu.

Powiem ci że są rewelacją, (oczywiście w swojej klasie) . Przy nich Sony SS FCR 500(to kicha jak nic). Gorąco polecam będziesz miło zaskoczony brzmieniem tych cudeniek. Tymbardziej że taraz można kupić komplet nowych na allegro już za 500 zł !! :( (kurcze ja dałem 850 zł). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy rzeczywiście te kolumny są ekstra mam je dopiero 2 dni (kupiłem na allegro he he) i jestem BARDZO ZADOWOLONY !!! :) genialnie pracuje niski ton Bas przenosi już od 35 Hz To lepiej niż tonsil który kosztuje około 1000 zł i i ma pasmo niskie od 40 Hz nie mówiąć już o tym dziadostwie które miałem okazje słuchać ELTAX to przenosi bas tak jak moje surroundy to jest od 50 Hz przy takich kolumnach żeby był dobry bas musi być jeszcze dodatkowo Subwoofer . Ja używam tego na pokoju 20 m kwadratowych, efekt niesamowity . Polecam i jeszcze raz polecam! Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na Allegro sa za 500 pln ale Zestaw kolumn 5.0 HiFi Belwood Live ciekawy jestem jak one graja bo tu opisujecie chyba comfort zestaw? Tez teraz mam problem co kupic do 900 pln bez suba - M-Audio 501 lub KODA ZESTAW F-51, KODA SG-550 moze Magnat MOTION 990 SET jest tego w tej cenie(AudioMega, SENSE THX-3,VOICE KRAFT)sporo doradzcie cos sensownego w tej cenie :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja opisywałem Bellwood Live (faktycznie w pierwszym temacie jest "Comfort" nie zwróciłem na to uwagi) Comfortów nie miałem okazji przesłuchiwać. Więc nie mogę nic sensownego powiedzieć na ich temat no ale skoro Livy grają tak dobrze to i Comforty muszą grać ok. pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście parametry imponują. Zakres dolnego pasma, podany przez producenta jest fikcją. Ciężar kolumn - 23 kg/ szt. to też pewnie przekłamanie. Audiofil3 czy mógłbyś coś więcej napisać na temat tych kolumn, jakie jest ich wykonanie, jakość dzwięku. Pytanie co znaczy w swojej klasie - kolumn do 500 zł? Dzisiaj spróbuje je poszukać i przesłuchać. Jak mi się to uda to opiszę moje wrażenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja szukałem tu u siebie tych kolumn niestety nie znalazlem ale czekam jak ktos opisze te kolumny Bellwood comfort lub live :),odsłuchałem za to Amteh hts-506 i Koda f51 podobnie graja (dla mnie nie za specjalnie ale co tu wymagac za 900 pln - Koda bardzo slabo wykonczona kiepska okleina i duzo lzejsze glosniki od Amtecha za to Amtech duzo lepiej wykonczony:) ) a i odsłuchałem Rubicony 26 no te juz lepiej graja ale cena za dwa przody tyle co kpl Kody lub Amtech.Moze ma lub mial ktoś te Amtechy 506 i podzieli sie wrazeniam odsłuchowymi :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.