Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  243 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Cyrus integra 8xp vs pre + power


Sławoj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się podzielić swoimi ( i nie tylko ) wrażeniami z odsłuchu zestawu Cyrus 8xp + psx-r i Cyrus Pre 2 Dac + X power + 2xPsx. 

Być może komuś się te informacje przydadzą w podjęciu decyzji.

Różnica jest kolosalna. Jest tak jak firma pisze czyli zupełnie inny poziom grania. Byłem do tej zmiany sceptyczny czytając trochę informacji na naszych forach.

Różnice są w każdym aspekcie: scena, rozdzielczość, ilość szczegółów, dynamiki ( choć to najmniej, Integra radzi sobie dynamicznie naprawdę dobrze )

Jako ciekawy przykład podam Wam taki fakt że zrobiłem test żonie na jej ulubionej płycie "Shine" Joni Mitchell. Z Cyrusem testy są proste bo wszystko wygląda tak samo 🙂

Zacząłem od pre + power. Co ciekawe żona już po kilkunastu sekundach powiedziała że gra inaczej. Co by nie mówić kobiety dobrze słyszą 🙂

Kiedy podłączyłem Integrę żona zapytała czy gra tylko jedna kolumna. Naprawdę stereofonia zubożała znacznie.

Polecam więc osobom lubiącym Cyrusa ten upgrade. Jest drożej ale naprawdę warto.

W ostatnich dniach zrobiłem też adaptację akustyczną pokoju ale to opiszę w innym, oddzielnym temacie.

Jeśli będziecie mieli pytania to bardzo chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

U mnie Cyrus 8.2 na swoim dac gra bardzo miękko i jak dla mnie zbyt mało dynamicznie. Z Toppingiem E30 jako Dac gra lepiej, a z Toppingiem jako pre gra z dynamiką i uderzeniem jakiego bym się nie spodziewał po pudełku do butów 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.