Jump to content
IGNORED

Teac A-x75 czy Diora WS-504 ?

Flix

Recommended Posts

Jak w temacie. Jade na razie na jakims archaicznym Technicsie SU-Z45 ale zaczyna mnie juz denerwowac niska jakosc dzwieku (ostatnio nawet chetniej slucham mojego MuVo2 bo gra duzo ladniej niz ten wzmak :) wiec postanowilem go zmienic :). O Diorze znalazlem tutaj sporo dobrego, ale jakis czas temu znajomy polecal mi Teac'a. Tego Teac'a moge miec za ok 230zl, natomiast Diore za 280zl. Wzmak bedzie napedzal Missiony 701 a slucham glownie rocka, gotyku i metalu. Z gory dzieki za sugestie :)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam,zdecydowanie polecam tego TEAC-a.Gralem na dokladnie takim samym przez kilka lat.Czlowiek,który go odemnie kupil porównywal go z jakims starszym NAD-em i stwierdzil,ze TEAC gra duzo lepiej.Naprawde polecam ten wzmacniacz.

Hidden Content

Guest discomaniac71

(Konto usunięte)

Do czego to doszlo w tym kraju... Zestawiac TEAC'a z DIOR'a... To trza na glowe upasc... Jak porownianie Porsche do Trabanta... Swiat sie konczy...

Bez zastanowienia TEAC!!! Ja obecnie posiadam TEAC AX 35 DC mkII, który współpracuje z Tannoy M2 i jestem z niego bardzo zadowolony. Moi znajomi mają Denony, Yamaha, Onkyo i nie ma nawet sensu porównywać brzmienia. Jedynie Nad 302 , albo Pioneer A-656 Reference mogą mu dorównać.

Hidden Content

• 3 weeks later...

No i zakupilem tego Teac'a. Gral faktycznie bardzo ladnie, po czym urzadzilem impreze i Teac spalil glosniki niskotonowe w moich Missionach 701 :( Mam teraz pytanko, gdzie moglbym znalezc takowe glosniki? Maja one symbol CF160/78. Lub czym podobnym je zastapic? Bo te kolumny robil Tonsil wiec pewnie znajdzie sie podobne jesli nie identyczne glosniki Tonsila.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.