Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  331 członków

Roksan Klub
IGNORED

Koncowka mocy Roksan K3


Grelo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Roksanow. Od dwóch lat posiadam integre K3+kolumny Dynavoice challenger m-105.W celu upgradeu brzmienia zastanawiam się nad kupnem dedykowanej końcówki mocy K3 i połączeniem dwóch wzmacniaczy w systemie bi-amping.Pytanie czy ktoś z was próbował takiego zestawienia i co to dało? Niby mocy przy Roksanie nie brakuje ale może poprawi się szczegółowość i kontrola.Czy dobrze myślę?Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem na tym forum Ze lepiej kupić fajny pre i zrobić z niego końcówkę podobno jest duzo lepiej. Np audi gd bdb 22.28 czy cos w tym stylu albo np electrocompaniet . Jak sobie zmienię głośniki i daca to bede nad tym myślał . Chociaz teraz mimo wszystko jest bardzo dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam tego Roksana . Pomogły kable i kest super. Chce zmienić głośniki bo tannoye na byc moze cos z polskich manufaktur . Regulacja jest tragiczna ale mysle nad zmiana daca lub dołożeniu przedwzmacniacza który bedzie miał regulacje głośności i bedzie po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierałem wzmacniacz to słuchałem między innymi Musicala M5si. Brzmiał ciut lepiej jak dla mnie od Roksana ale brakowało mu tego pazura. Suma sumarum wybrałem K3. Z K3 jestem zadowolony tylko ta regulacja głośności lipna. Przy streamingu reguluje aplikacją tylko przy gramofonie słabo to wypada. Dlatego chciałem przedwzmacniacz do gramofonu i do integry w jednym. Będę pytał na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. zasmakowałem ostatnio w dźwięku Roksana K3 i podpiętego do niego iBasso DX220 z modułem wzmacniacza AMP 9 (taki niby lampowy wynalazek) pracującym jako źródło i preamp. Świetnie to się zgrało w moim zestawie. I tak mi chodzi po głowie, żeby właśnie tego Roksana użyć jako końcówki mocy z jakimś fajnym lampowym pre... Macie jakieś pomysły? 

Edytowane przez bogusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.