Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  243 członków

Cyrus Klub
IGNORED

Wybieram wzmacniacz


bodek26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę, chciałbym kupić wzmacniacz czyli Cyrus One lub Cyrus One hd, czy w/g Was w tej kwocie myśleć o Rotel a12. 

Proszę o poradę przy którym modelu pozostać. 

Mam dwie pary kolumn; DM2/7 oraz PYLON AUDIO sapphire 23. 

Pomieszczenie 20m2, słucham lata 80,90 dużo muzyki elektronicznej i muzyki wokalnej. 

Czy warto dopłacić do one hd czy pozostać przy one, mam również przetwornik dac musical fidelity v90, który jest połączony z ROTEL RA05 i Rotel CD 06.

Proszę o sugestie. 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, słuchałem Cyrus One i porównywałem z Musical fidelity m2si, Cyrus w/g mojej oceny brzmiał zdecydowanie lepiej. Byłem zdziwiony bo jadąc na odsłuch że Musical Fidelity będzie mój, który tak chwalony w prasie(ile wyróżnień...!)  mi się nie podobał. Podpięte były moje DM 2/7. Po tym odsłuchu Cyrus przypadł mi brzmieniowo do gustu. Pomyślałem że skoro Rotel a12 jest w dobrej cenie, a (którego nie mam możliwości odsłuchu) jest też brany pod uwagę. Może jednak iść w kierunku ONE HD? Dodam że również słucham MF m3si(cena zbyt wysoka dla mnie) 👍😃 był świetny w porównaniu z 2msi. 

 

 

Edytowane przez bodek26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie, w którym wzmacniaczu Rotel a12 / Cyrus One hd dźwięk przez bluetooth jest ogólnie lepszy, i który posiada lepszy wzmacniacz słuchawkowy i oczywiście w którym występuje lepszy DAC. Proszę o informację, dziękuję. 

Rotel-A12-aaa.thumb.jpg.40053a9024e75519bde50049b24c7e5d.jpg

big_180805.Cyrus-.2.jpg

Edytowane przez bodek26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bodek26 napisał:

Jeszcze mam pytanie, w którym wzmacniaczu Rotel a12 / Cyrus One hd dźwięk przez bluetooth jest ogólnie lepszy, i który posiada lepszy wzmacniacz słuchawkowy i oczywiście w którym występuje lepszy DAC. Proszę o informację, dziękuję. 

Rotel-A12-aaa.thumb.jpg.40053a9024e75519bde50049b24c7e5d.jpg

big_180805.Cyrus-.2.jpg

Miałem One i zastąpiłem 8.2. W swojej cenie One jest świetny 👍 też Rotel mi nie podchodzi. Granie z bluetooth odpuść bo jakość jest podła. Głupi Chromecast Audio i streaming z komórki np Deezera daje nieporównanie lepsza jakość. Miałem Mf90 dac i w mojej opinii jest bardzo słaby, gra nienaturalnie, wyostrza i męczy. One HD też nie ma daca super. One miałem z Toppingiem E30 który działał jako pre i jakość była doskonała jak na budżet 

Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2021 o 18:58, bodek26 napisał:

Mam dwie pary kolumn; DM2/7 oraz PYLON AUDIO sapphire 23.

Cześć,

do kolumn, które posiadasz Cyrus rzeczywiście będzie bardzo fajnym wyborem, ze swojej strony mogę polecić. Jeśli obecnie posiadasz MF V90 to wybrałbym zwykłą wersję Cyrusa, a z czasem jak podpowiada kolega Marcin pomyślał nad lepszym przetwornikiem. Mając jednak to co masz nie ładowałbym się w zintegrowany dac. Jakbyś szukał dobrej oferty na tego Cyrusa to odezwij się do mnie, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,

Michał

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.