Jump to content
IGNORED

Sherzo 350

#Ja

Recommended Posts

Ciekwi mnie, co napiszecie o Sherzo 350? Bo wiele osób jedzie po nich równo a ja mam u siebie i to bez przeróek i gra to nieźle. Gdzieś czytałem, że ktoś przerobił je tak, że odłaczył od zwrotnicy basowe i gwizdki i podłaczył na żywego do średniotonówki, ale jak zrobiłem z ciekawości ten eksperyment to mnie krew zalała. Mi się ich granie podoba i tyle. A wam?...

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miałem kiedyś, ale sprzedałem i kupiłem altusy (Shertza były nieco przyduże jak na mój pokój, według żony, rzecz jasna...:-))). Mi tam też odpowiadały. Ale mogłyby być lepsze. Generalnie porządny wyrób...

Hidden Content

:)

Sam mam SCHERZO 200 i powiem szczerze że wogóle wszystkie SCHERZO to poraszka.

Takie typowe pudła do napier...... i nic więcej, jakość dźwieku jaką wydaja z siebie ciężko nazwac jakoscią.

Na początku tez sie zachwycałem bo może i do Techno sa dobre bo ta muzyka jest jak hałas z fabryki i tu nie ma mowy o jakosci ale wystarczy posłuchac na nich Jazzu albo Soulu i odrazu zaczyna sie żalowac że sie je kupiło.

Na upartego mozna je poprawiać, wymieniac okablowanie, wytłunienie i zwrotnice ale nie ma sensu bo to co się w nie wsadzi lepiej dolozyc do tego co się za nie weźmie sprzedając je i kupic cos dobrego.

Jak masz miejsce na podłogówki to wybór jest ogromny....ja naprzyklad nie mam miejsca i szukam mocnych monitorów a to jest nielada wyzwanie....ty masz prosta sprawe, no chyba ze chcesz isc w moje slady to warto pomyslec nad Tannoy M2 ale im tez brakuje solidnosci wiec trzeba szukac dalej...... ;)

Hidden Content

W Sherzo głównym problemem jest okablowanie. Przewody z miejsca proponuję wymienić. Niekoniecznie jakoeś nie wiem jak drogie, bo ro małe długości i w ogóle. Ale na pewno grubsze i lepszej jakości. Można też nawsadzać jakiegoś szuwaxu, co by nieco lepiej wytłumić. U mnie siedzi miękki ekofon (ale tylko dlatego, że mi z jakiejś roboty zostało nieco, bo to jednak droga sprawa). Co do Scherzo 200 kolegi, to 350 są nieco lepsze, "głebsze", że tak powiem. niektórzy dostawiają dodatkowe, małe kolumny średnio-wysokotonowe w szereg, ale to zwiększa impedancję i rozkład mocy. Nie próbowałem, więc nie wiem...

Hidden Content

Jak sie podoba to nie ma co sie zastanawiac:).Plus - potrafia zagrac dosc glosno - i to chyba jedyny jaki maja. Generalnie wymiana na cokolwiek innego przynosi ulge dla uszu i zdziwienie, ja po nich mialem JPW ML610 - tez zadne cudo ale w porownaniu do Sherzo to hi-end:)

Hidden Content

chciałbym skromnie zaznaczyć że to jest forum audiofilskie a nie forum milośników tłuczków do mięsa tudzież zwolennikow tak paskudnego walenia jakie prezentują niewątpliwie "scherzo"

PS . no comments

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.