Jump to content
IGNORED

Gdzie można kupić Amplifona??

Uznam

Recommended Posts

Proponuję zadzwoń do właściciela Andrzeja Piwowarczyka (504-134-089). Ostatnio kupiłem WT40 za 4kzł z drobnymi wadami drewnianych boków. Wzmacniacz fabrycznie nowy dla mnie za tą kasę bajka. Polowałem na taki wzmacniak z jakąś wadą bo nie stać mnie było na idealny. Te defekty są praktycznie nie widzialne a jest to dużo taniej a już o nowych cenach nie wspomnę. Jest chyba jeszcze jeden WT40 i dwie WT30-II.

Guest Tuba -> dziki

(Konto usunięte)

Mówisz serio, czy jaja sobie robisz...? Można kupić wybrakowanego Amplifona? Jaki facet ma interes w tym, żeby sprzedać cos takiego za pół ceny, zamiast wymienić dwie drewniane klepki z parę zł i puścić za pełną cenę? Przecież nie produkują tych wzmaków po sto tysięcy na miesiąc i chyba mają tam na tyle umiejętności, by rozkręcić urządzenie, które sami skręcili i wyminić dwa elementy? Tak się pytam, bo chyba sam pojadę i kupię.

To prawda:) Sam nie wiem czemu nie wymieni i nie wysle do Niemiec.

A moze wiem:) Proste - dostanie dokladnie tyle za pelnowartosciowy co od Polaka za niepelno. I to do reki i bez zwloki.

Z rozmowy z nim wynikało że wymiana jest dosyć skomplikowana i wymaga zdemontowania praktycznie całego wzmacniacza.

A może facet nie chce do końca wypaść z polskiego rynku. Ja nie wnikam dlaczego i za ile. Cieszę się że mam świetny wzmacniacz za niewielką kasę.

TEN FACET OD AMPLIFONA TO PORZADNY GOSC ,W POLSCE ZAROBI TYLE CO W NIEMCZECH ,TA CENA W EURO TO NARZUTY SPRZEDAWCÓW ITP. W KRAJU SPRZEDA OD REKI I MA TE SAME PIENIADZE,TAM PODPISAŁ UMOWE I MA PRZYNAJMNIEJ ZAPEWNIONY ZBYT ,ALE NAPEWNO NIE ,,KOKOSY''!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.