Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  17 członków  ·  Regulamin

Topping Klub
IGNORED

E50 jako solo desktop DAC


Jacek_72737
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przesiadłem się z DAC magic 100, na E50 przy okazji zadbałem też o zasilanie, nic wyszukanego - P50. Efekt bardzo mnie zaskoczył. W moim torze audio wyszło idealnie. Nie przypuszczałbym że przesiadając się na takiego DACa aż takiej poprawie ulegnie rozdzielczość i scena stereo. Teraz utwory mają scenę nie tylko szeroką ale i wielowarstwową w głąb. Super wyszło na dodatek nie zrujnowałem budżetu. Macie podobne doświadczenia z tym DACiem?

Edytowane przez Jacek_72737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Gorące nowości od Topping, w pełni dostępne w Salonie Q21. Do wyboru różne wersje kolorystyczne.

  • E70 - przetwornik cyfrowo/analogowy: link
  • L70 - wzmacniacz słuchawkowy z przedwzmacniaczem: link
  • E30 II - przetwornik cyfrowo/analogowy: link
  • L30 II - wzmacniacz słuchawkowy z przedwzmacniaczem: link
  • DX1 - stacjonarny wzmacniacz słuchawkowy i DAC: link
  • DX5 - przetwornik cyfrowo/analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym i przedwzmacniaczem: link

Zapraszamy Cię serdecznie również do salonu stacjonarnego Q21, na pełną prezentację nowych urządzeń.

UWAGA! Złóż zamówienie na dowolny produkt marki Topping, do 21 grudnia 2022 roku, wpisz kod promocyjny TOPPING i skorzystaj ze świątecznego rabatu! Pamiętaj, że w dni robocze dostarczamy zamówienia w 24h.

topping_nowosci.jpg

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.