Skocz do zawartości
IGNORED

Naim Audio - Nait 5


witkow

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - jak nie mają na miejscu to zapewne powinni miec w ciagu 2 dni (pod klienta)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dynaudio będzie gorąco i miękko może nawet nie naturalnie. Dlatego doradziłbym coś bardziej przejrzystego jeżeli celujesz w podstawkowe ideale były by kolumny od pal55 jeżeli coś cieplejszego to zbierał bym do Spendorów 3/1 po za tym Naim popełnił własne miniatury. Pozostają też (jak wynika z opisów) świetne rodzime konstrukcje tj. RLS czy AA/Dione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->witkow

Jestem ciekaw , jakie wrażenie zrobi na Tobie system Naima.Jak odsłuchasz , to podziel się wrażeniami - jak grało , z czym i w jakich warunkach.Jeśli chodzi o Audio Show 2004 , to zdania o Naimie , o ile dobrze pamiętam , były podzielone.Osobiście należe do grupy osób , które spodziewały się więcej po takiej legendzie .Inaczej mówiąc , mnie ten dżwięk nie zachwycił , choć był poprawny , ale na Audio Show słyszałem lepiej brzmiące , za podobne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedros

 

Też jestem ciekawy, aktualnie jestem mocno poszukujący, a wszystko zaczęło się od Exposure 2010 i Dynaudio 42 - spodobał mi się ten zestaw, ale po pewnym czasie stwierdziłem, że może jest za bardzo "efekciarski" może jednak potrzebuję coś bardziej stonowanego...

 

zatem nie tak dawno kolejny zestaw Vincent 233 + Audio Physic tu część mojej muzyki brzmi rewelacyjnie, ale w pozostałej brakuje basu, trochę za bardzo wygładzone niektóre dzwięki chmmmm...

daltego też mocno chciałem posłuchać Naim-a (znajomy lubiący podobną muzykę słuchał i stwierdził że to jest to)

 

a tak a propos co innego brzmiało ciekawiej w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.