Skocz do zawartości
IGNORED

Viborg Audio Klub


staropolanka2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wielu z Nas używa produktów marki Viborg, ale posty na ten temat rozsiane są po całym forum ,dlatego postanowiłem założyć ten klub. Jako użytkownik listwy oraz wtyków tej marki zapraszam do wymiany doświadczeń. Miałem przyjemność rozmawiać z Panem Leo Leng , założycielem i prezesem Viborg Audio, bardzo serdeczny i pomocny człowiek. Jak oceniacie produkty tej chińskiej marki, założonej w 2009 roku, na tle bardziej renomowanej konkurencji?

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Posiadam wtyki do kabli głośnikowych tej firmy wykonane z miedzi posrebrzanej. Jak dla mnie rewelacja, ewidentny pozytywny wpływ na dźwięk w porównaniu z wtykami mosiężnymi czy berylowymi. Tanie nie są ale warto. Zastanawiam się nad łączówka rca. Słuchał ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, radark napisał:

Jak dla mnie rewelacja, ewidentny pozytywny wpływ na dźwięk w porównaniu z wtykami mosiężnymi czy berylowymi

Mosiądz jest uboższy w miedź niż n. Fosforobrąz,  ale co to są wtyki bryłowe, tego nie wiem.

Miedź berylowa owszem jest stosowana, ale Berryl hmmm.... jest tylko dodatkiem i pierwiastkiem, który tę miedź utwardza, bo sama w sobie jest bardzo miękka. 

W cenie wtyków RCA Viborga można już zafundować sobie Furutecha, KacSa są niezłe, ale bdb są też KLEi, ETI research/eichmann.

 

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.