Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z Eversolo DMP A6?


MarcK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z grona miał już ten zaszczyt słuchać w/w streamera, jakie wrażenia, czy jest wart kupna w ciemno?

Kolejka chętnych i zapisy na kolejną dostawę przypominają czasy minione i bardzo ciekawi mnie czy ten święty gral jest rzeczywiście jest taki dobry?

A może jednak jak szał już minie można będzie na spokojnie wypożyczyć i posłuchać u siebie…

Każde info o nim będzie bardzo cenne…

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W swojej cenie to jest killer. Bije na głowę wszystkie transporty i streamery do 4K i więcej . Oferuje po prostu dużo więcej: duży wyświetlacz, natywna dobra apka, DAC na pokładzie, Tidal connect, Roon Ready.

Nie ma praktycznie konkurencji. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MarcK napisał:

Każde info o nim będzie bardzo cenne…

A jakich "info" oczekujesz o sprzęcie, którego właściwie nie ma? Trafi do sprzedaży w większej ilości. Zostanie przetestowany przez określony czas przez większą ilość użytkowników i wtedy będzie można coś o nim napisać. Teraz to pisanie o niczym na pograniczu lokowania produktu i wróżenia z fusów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piotrek7 napisał:

Zostanie przetestowany przez określony czas przez większą ilość użytkowników i wtedy będzie można coś o nim napisać. Teraz to pisanie o niczym na pograniczu lokowania produktu i wróżenia z fusów

No może jest już kilku szczęśliwców co go testowali w naturze i mogą się podzielić swoimi doznaniami…

na takie info oczekuję,

recenzje z youtube są mi znane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MarcK napisał:

recenzje z youtube są mi znane

Ta recenzja, którą wkleiłem jest bardzo wiarygodna. Gościowi można wierzyć. Wolisz zdanie randomowych polskich użytkowników niż zdanie niezależnego fachowca/pasjonata ? Co byś chciał więcej wiedzieć ? W tej recenzji WSZYSTKO jest ładnie wyjaśnione. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Piopio napisał:

? Co byś chciał więcej wiedzieć ? W tej recenzji WSZYSTKO jest ładnie wyjaśnione. 

I co?
Na podstawie tej recenzji byś kupił w ciemno, czy jednak wypożyczył i posłuchał?

Dodam jedynie, że oczekuję dźwięku na poziomie matrix element i ale z tidal connect na pokładzie…

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, MarcK napisał:

I co?
Na podstawie tej recenzji byś kupił w ciemno, czy jednak wypożyczył i posłuchał?

Dodam jedynie, że oczekuję dźwięku na poziomie matrix element i ale z tidal connect na pokładzie…

 

Owszem kupiłbym na podstawie recenzji. Wiem jak to może grać na podstawie swoich doświadczeń z kośćmi SABRE i transportami. 

Uważam, że Eversolo DMP A6 na wyjściu analogowym będzie grał minimalnie gorzej niż Matrix Element. Mimo wszystko Matrix ma starszą lecz lepszą kość DAC. A jak Matrixa zasilimy dobrym zasilaczem liniowym to Eversolo nie ma już żadnych szans.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MarcK napisał:

Czy ktoś z grona miał już ten zaszczyt słuchać w/w streamera, jakie wrażenia, czy jest wart kupna w ciemno?

Kolejka chętnych i zapisy na kolejną dostawę przypominają czasy minione i bardzo ciekawi mnie czy ten święty gral jest rzeczywiście jest taki dobry?

A może jednak jak szał już minie można będzie na spokojnie wypożyczyć i posłuchać u siebie…

Każde info o nim będzie bardzo cenne…

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hype, nie zamawiac niczego z góry. Wystarczy pare recenzji i rzucenie 20 sztuk na rynek.

Za rok nikt o firmie nie bedzie pamietal i jak to nie dziala, ano nie dziala bo nie ma aktualizacji softu.

Wyglada jak druga proba Soundaware.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Marek.S napisał:

Za rok nikt o firmie nie bedzie pamietal i jak to nie dziala, ano nie dziala bo nie ma aktualizacji softu.

Wyglada jak druga proba Soundaware

firmy Soundaware nie znam i być może to jakiś startup, ale Zidoo, do którego należy marka EverSolo, to jednak już uznany producent na rynku audiovideo i raczej bym się tu nie obawiał o wsparcie...

a jak mawiał red Pacuła: "wszystko co dobre w audio zaczerpnięte jest z wynalazków w video" to może i w tym przypadku będzie podobnie... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go jeszcze w posiadaniu i chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami na temat Ever-a. Niestety i z przykrością muszę stwierdzić że zawiódł mnie jako transport i tylko jako transport. Ale może najpierw plusy - wykonanie i obsługa Ever-a jest fantastyczna ( no może poza koniecznością włączania go ręcznie na urządzeniu gdy wyłączyć możemy go z aplikacji ), aplikacja jak i szybkość działania ekranu dotykowego to naprawdę kawał dobrej roboty - wszystko chodzi płynnie bez jakichkolwiek "przycięć". Całość wygląda naprawdę solidnie i elegancko i tutaj nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Ale oprócz jego walorów estetycznych zależało mi na uzyskaniu takiego samego brzmienia a może i troszeczkę lepszego niż mam w Denku DNP-800 ( w co oczywiście po wielu testach streamerów jako transport nie bardzo wierzyłem). No i tutaj niestety ale u mnie Ever poległ ... Jeśli chodzi o Tidal Connect to jest wszystko w jak najlepszym porządku, jest jakość, jest brzmienie - nie mam zarzutów ale ja głównie używam Amazon Music i tutaj zrobił się problem. Ever oczywiście daje możliwość ściągnięcia na swój pokład aplikacji Amazona i obsługi jej zarówno z panelu Ever-a lub też jego aplikacji i tutaj brak zastrzeżeń ale ...no właśnie owe "ale" ...muza z Amazona puszczona u mnie za pomocą Denka ma brzmienie, jakość i dynamikę natomiast w przypadku Evera miałem wrażenie że dźwięk wydobywa się z głośników zamkniętych w szafie z lekko uchylonymi drzwiczkami 😳🤯. Podłączałem go do dac-a w dwojaki sposób - Usb Audio jak i spdif i przy każdym z nich była "szafa". Napisałem więc do support-u Evera z zapytaniem co jest nie tak bo zdecydowanie jest. Wczoraj dostałem odpowiedź :

" Thanks for your passion and support for DMP-A6.                        We had completed development of Amazon Music, and it is currently awaiting certification. The certification timeline is determined by Amazon Music.

Regards, Eversolo Team ".

Tak więc już wiadomo że problem tkwi w braku na dzień dzisiejszy certyfikacji Amazona i jak się okazuje z zagranicznych for dotyczy to także Roon-a. Dlatego w moim przypadku urządzenie jutro wraca do sprzedawcy gdyż nie mam zamiaru zamrażać 4 tysi na niekompletny softowo sprzęt nie mając pewności kiedy czy też w ogóle urządzenie dostanie w/w certyfikaty. Jak dla mnie to postrzał producenta w oba kolana na raz już na samym starcie 🤨. Gdy streamer uzyska już niezbędny soft to kupię go ponownie i wtedy się zobaczy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aprox napisał:

Mam go jeszcze w posiadaniu i chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami na temat Ever-a. Niestety i z przykrością muszę stwierdzić że zawiódł mnie jako transport i tylko jako transport. Ale może najpierw plusy - wykonanie i obsługa Ever-a jest fantastyczna ( no może poza koniecznością włączania go ręcznie na urządzeniu gdy wyłączyć możemy go z aplikacji ), aplikacja jak i szybkość działania ekranu dotykowego to naprawdę kawał dobrej roboty - wszystko chodzi płynnie bez jakichkolwiek "przycięć". Całość wygląda naprawdę solidnie i elegancko i tutaj nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Ale oprócz jego walorów estetycznych zależało mi na uzyskaniu takiego samego brzmienia a może i troszeczkę lepszego niż mam w Denku DNP-800 ( w co oczywiście po wielu testach streamerów jako transport nie bardzo wierzyłem). No i tutaj niestety ale u mnie Ever poległ ... Jeśli chodzi o Tidal Connect to jest wszystko w jak najlepszym porządku, jest jakość, jest brzmienie - nie mam zarzutów ale ja głównie używam Amazon Music i tutaj zrobił się problem. Ever oczywiście daje możliwość ściągnięcia na swój pokład aplikacji Amazona i obsługi jej zarówno z panelu Ever-a lub też jego aplikacji i tutaj brak zastrzeżeń ale ...no właśnie owe "ale" ...muza z Amazona puszczona u mnie za pomocą Denka ma brzmienie, jakość i dynamikę natomiast w przypadku Evera miałem wrażenie że dźwięk wydobywa się z głośników zamkniętych w szafie z lekko uchylonymi drzwiczkami 😳🤯. Podłączałem go do dac-a w dwojaki sposób - Usb Audio jak i spdif i przy każdym z nich była "szafa". Napisałem więc do support-u Evera z zapytaniem co jest nie tak bo zdecydowanie jest. Wczoraj dostałem odpowiedź :

" Thanks for your passion and support for DMP-A6.                        We had completed development of Amazon Music, and it is currently awaiting certification. The certification timeline is determined by Amazon Music.

Regards, Eversolo Team ".

Tak więc już wiadomo że problem tkwi w braku na dzień dzisiejszy certyfikacji Amazona i jak się okazuje z zagranicznych for dotyczy to także Roon-a. Dlatego w moim przypadku urządzenie jutro wraca do sprzedawcy gdyż nie mam zamiaru zamrażać 4 tysi na niekompletny softowo sprzęt nie mając pewności kiedy czy też w ogóle urządzenie dostanie w/w certyfikaty. Jak dla mnie to postrzał producenta w oba kolana na raz już na samym starcie 🤨. Gdy streamer uzyska już niezbędny soft to kupię go ponownie i wtedy się zobaczy ...

Czy mógłbyś jeszcze napisać jaka jest jakość sygnału na wyjściu do zewnętrznego DAC przy odtwarzaniu plików z dysku USB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mikha'el napisał:

Czy mógłbyś jeszcze napisać jaka jest jakość sygnału na wyjściu do zewnętrznego DAC przy odtwarzaniu plików z dysku USB.

Niestety nie mogę Ci pomoc gdyż sprzęt jest już spakowany i przygotowany do wysyłki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Holandii jest juz pierwszy z drugiej reki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wiem czy warto sie nim interesowac jak juz jest zabawa z softem. Moim zdaniem duzym minusem jest wyjscie USB na porcie USB-C zamiast USB-A chociaz Audioquest juz chyba ma przygotowane kabelki USB-C do USB-B.

Wyjscia cyfrowe maja regulacje glosnosci czy mozna je zablokowac zeby caly czas byly bit-perfect? Moim zdaniem duzo ciekawsza opcja byla by wersja bez DAC-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Marek.S napisał:

Moim zdaniem duzym minusem jest wyjscie USB na porcie USB-C zamiast USB-A chociaz Audioquest juz chyba ma przygotowane kabelki USB-C do USB-B.

A w czym problem ? Nie potrzeba wcale kabelka USB-C do USB-B. Wyjście USB jest na USB-A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście jest na usb-a. Na usb-c jest wejście. Gram na nim od tygodnia. Wygodny, solidny. O brzmieniu nie pisze każdy ma inne uszy. Słucham z Tidal, Deezer, Qobuz. Gdy go kupiłem wywaliłem bufor/przedwzmacniacz lampowy oraz wzmacniacz poszedł w tryb końcówki mocy.

Działa jako osobne aplikacje oraz jako Tidal Connect oraz o dziwo jako Deezer connect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama aplikacja wygodna właściwie powtórka z zawartości Tidal i Qobuz. Jest też tryb cast czyli kopia ekranu dmp na telefonie.

W dniu 22.06.2023 o 13:37, Marek.S napisał:

Za rok nikt o firmie nie bedzie pamietal i jak to nie dziala, ano nie dziala bo nie ma aktualizacji softu.

Właścicielem marki jest zidoo. Trochę istnieją. Znani są z częstej aktualizacji softu. To nie ifi. Od tygodnia mam poza pierwszą zaraz po uruchomieniu już drugą aktualizację. Jest też forum:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez basic44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje Amazon Music, to rzeczywiście słabo to wygląda, podobnie zresztą z tym Roon Ready…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wpis na ten moment z tego wątku:

No one seems to be ranting here except you. Yes, it works with Roon currently and I’m very happy with the device. If it stops working with Roon, I’ll be returning it. YMMV.

Please try to take a chill pill before rattling off intemperate replies.

Z tym że ja nie używam nie sprawdzę jak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten status roon Ready jest jednak nieoczywisty…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Amazon to też kiedyś rozważałem przejście na niego. Ale on chyba nie ma żadnego connecta więc pozostaje obsługa z ekranu lub jego kopii na telefonie. Chyba że w appce pojawi się dedykowany moduł dla AM. Takie praktyczne uwagi. Ja zaś znowu czekam na Qobuz connect.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez basic44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2023 o 12:22, Aprox napisał:

Mam go jeszcze w posiadaniu i chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami na temat Ever-a. Niestety i z przykrością muszę stwierdzić że zawiódł mnie jako transport i tylko jako transport. Ale może najpierw plusy - wykonanie i obsługa Ever-a jest fantastyczna ( no może poza koniecznością włączania go ręcznie na urządzeniu gdy wyłączyć możemy go z aplikacji ), aplikacja jak i szybkość działania ekranu dotykowego to naprawdę kawał dobrej roboty - wszystko chodzi płynnie bez jakichkolwiek "przycięć". Całość wygląda naprawdę solidnie i elegancko i tutaj nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Ale oprócz jego walorów estetycznych zależało mi na uzyskaniu takiego samego brzmienia a może i troszeczkę lepszego niż mam w Denku DNP-800 ( w co oczywiście po wielu testach streamerów jako transport nie bardzo wierzyłem). No i tutaj niestety ale u mnie Ever poległ ... Jeśli chodzi o Tidal Connect to jest wszystko w jak najlepszym porządku, jest jakość, jest brzmienie - nie mam zarzutów ale ja głównie używam Amazon Music i tutaj zrobił się problem. Ever oczywiście daje możliwość ściągnięcia na swój pokład aplikacji Amazona i obsługi jej zarówno z panelu Ever-a lub też jego aplikacji i tutaj brak zastrzeżeń ale ...no właśnie owe "ale" ...muza z Amazona puszczona u mnie za pomocą Denka ma brzmienie, jakość i dynamikę natomiast w przypadku Evera miałem wrażenie że dźwięk wydobywa się z głośników zamkniętych w szafie z lekko uchylonymi drzwiczkami 😳🤯

A jak kolega mógłby porównać granie Denona DNP do Eversolo? Slucham TIDALA. Przymierzam sie do wymiany streamera i przyznam, że myślalem o tym drugim. Z nowym Denonem póki co odlecieli cenowo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dlugi napisał:

A jak kolega mógłby porównać granie Denona DNP do Eversolo? Slucham TIDALA. Przymierzam sie do wymiany streamera i przyznam, że myślalem o tym drugim. Z nowym Denonem póki co odlecieli cenowo. 

U mnie jeden jak i drugi pracował jako transport podłączony do zewn Dac-a i w tej opcji nie było różnicy w brzmieniu pomiędzy Denonem DNP-800 a Everem w przypadku Tidal-a. Natomiast jeśli chodzi o nowego Denka DNP-900 to rzeczywiście pojechali bo bandzie z ceną 😆

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

13 minut temu, Aprox napisał:

U mnie jeden jak i drugi pracował jako transport podłączony do zewn Dac-a i w tej opcji nie było różnicy w brzmieniu pomiędzy Denonem DNP-800 a Everem w przypadku Tidal-a. Natomiast jeśli chodzi o nowego Denka DNP-900 to rzeczywiście pojechali bo bandzie z ceną 😆

Dzieki. No to pora na testy Eversolo.. Pora zająć kolejkę😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma problemy z Amazonem i certyfikacja roon. Został wypuszczony do sprzedaży za wcześnie. 

Kolega na forum obok to fajnie wyjaśnił. 

Żeby się nie skończyło jak z ifi i chromecastem 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oprogramowanie. Zawsze się kiedyś kończy wsparcie. Ale Zidoo dba póki co o soft.

Prawdą jest też, że za 30 lat to nie będzie vintage. To będzie złom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie chodzi o to że wsparcie się kończy tutaj się jeszcze nie zaczęło. 

Pisałem o tym przy okazji innego wątku ale klienci ostatnimi czasy za często stają się testerami danych urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roon ogarnęli…

Thank you to the Roon team for their support. Just yesterday, we resolved all technical issues and successfully passed the Roon ready certification.There are still some marketing assets being submitted."

jeszcze Amazon w kolejce…

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony, korzystam z Eversolo jako DAC i streamer do KEFów R3 Meta i Yamahy A-S1100. Inna sprawa, że ja nie wiem czy jestem jakimś wyznacznikiem tutaj. Bardzo limituję czas na testowanie sprzętu ostatnio i przeznaczam na szukanie dobrej nowej muzyki.

Mi tam coś nie grało w Eversolo Airplay, ale po aktualizacji wszystko śmiga.

PS. Czy gdy podłączę Eversolo jako preamp – możliwe, że jakość dźwięku spadnie vs jako źródło/DAC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.