Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha a2a czy marantz 60 lub SVS SB 1000 pro


cortezzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Szukam nowego ampli zamiast mojego leciwego Sony STR DG500
fronty KEF Q950 lub ewentualnie dołożenie suba SVS SB1000 PRO.

Salon z aneksem 35m łącznie.

Zależy mi na poprawie jakości i dynamiki w muzyce. Niestety dołożenie wzmaka stereo w tym momencie nie jest możliwe i zostaje tylko AV do wyboru.
W przyszłości myśle o dołożeniu końcówki mocy i spotkałem się z opiniami że Yamaha ma słaby Pre Out - stąd Marantz.

W tym momencie sprzęt jest wystarczający do kina domowego

ale czasami lubie sobie pograć jako dj muzykę drum and bass z konsoli poneer ddj800 i tu jest już kłopot ze zrobieniem klubowej atmosfery w pokoju.

Czy zmieniając wzmacniacz odczuje dużą różnice ? Czy dołożenie suba do posiadanego systemu zrobi większą?
Niestety w tym momencie musze wybrac tylko jedno...

Z góry dziękuję za rady

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tytuł wątku trochę bez sensu. Porównujesz dwa modele amplitunerów i na dokładkę subwoofer?

Tak jakby subwoofer miał zastąpic ktorykolwiek amplituner. Jesli oczekujesz rozsądnych odpowiedzi, to najpierw zadaj mądre pytanie, bo z samego tytułu to trochę niebardzo wiadomo o czym piszesz.

Chcesz więcej basu, to dokup subwoofer, bo on poprawi odtwarzanie niskich częstotliwosci bez względu na to jakim amplitunerem dysponujesz. Wzmacniacz stereo moze poprawic niskie tony z tych Kefów ale myslę, ze Tobie o inny bas chodzi i większą poprawę uzyskasz dokupując suba. Do muzy zamknięty będzie odpowiedniejszy, bo szybszy i bardziej punktowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade! 

Sub już kupiony . SVS SB1000 pro. Jest znaczna poprawa 🙂

Pozostaje teraz zmiana wzmacniacza. Obawiam że ten które zaproponowałem nie wniosą znaczącej poprawy w system?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli wzmacniacz, czy amplituner?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopytam jeszcze co jest zrodłem muzy poza konsolą Pioneer?

Byc moze więcej dynamiki uzyskasz podłączając lepszej jakosci zrodło muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie tylko Spotify optykiem z TV. Zmiana amplitunera no nowy jest też z myślą o możliwości korzystania z Tidala i Apple Music przez Apple TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj lepiej odpalac aplikacje typu Tidal, Spotify itp bezposrednio na amplitunerze albo dedykowanym streamerze. Puszczanie muzy z telewizora raczej nie jest dobrym pomysłem.

 

3 hours ago, cortezzz said:

przez Apple TV.

Dobra, doczytałem, ze chodzi o przystawkę 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
No właśnie dlatego chce zmienić amplituner żebym mógł korzystać z Tidala lub Appla.
Niestety się boję że będzie gorzej. Chyba te nowoczesne sprzęty mają gorsze parametry samego audio w zamian za "nowoczesne udogodnienia".

Na tą chwile skłaniam się ku temu Cinema 60 z myślą od dodatkowej końcówce na fronty jak się dozbiera budżet. Szukam jakiegoś porównania do tego starego Sony STR DG500.
Nie wiem czy przeskok na klase wyżej typu Yamaha A4A lub Cinema 50 cos da więcej.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cortezzz napisał:

Sony STR DG500

Przecież to budżetowy sprzęt ni jak on ma się do klasy QS a co dopiero do ES… zrozumiałbym gdybyś miał ES-a to w tedy można by było rozmyślać nad sensem wyboru lepszego ampli…

Proponuję Marantza jak już ale Cinema 70 plus końcówka mocy na fronty… Nawet taki Pioneer VSX 935 zmiecie tego Son-iacza 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam tutaj rady bo ja się na tym za bardzo nie znam. 
Dzięki za pomoc!
Przy Cinema 70 bede miał z 1500-200oPLN na końcówke mocy.
W tym przedziale to już tylko używane stereo?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o przyszłości…

Pierwsze to jakimi kolumnami dysponujesz bo nie zauważyłem byś cokolwiek na ten temat napisał o prócz suba którego już kupiłeś… 

Pomieszczenie wiemy jakie jest… 

Muzykę też znamy…

W niemczech ten Marantz kosztuje 640€ co daje nam 2900 zł w przybliżeniu… na ceneo znalazłem za 3600 zł

natomiast Cinema 60 to koszt 4700 a u nimca 850€ czyli jakieś 3800 z wysyłką… 

Reasumując masz do wydania 6 tys. zł plus/minus?

To nie lepiej jakiś wzmacniacz stereo plus streamer??? Jeżeli tylko dwie kolumny masz??? 
 

W tym budżecie kupisz już dość dobry wzmacniacz w cenie do 5 tys i zostanie 1 tys na streamer

 

Do którego będziesz miał aplikacje na Telefon co równa się z ustawieniem korektora z miejsca siedzącego, wygodna obsługa, wejście cyfrowe na TV, dużo lepszy dźwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Stary200 said:

Pierwsze to jakimi kolumnami dysponujesz bo nie zauważyłem byś cokolwiek na ten temat napisał o prócz suba którego już kupiłeś… 

Napisał ale tylko o frontach 😉

On 1/9/2024 at 12:59 PM, cortezzz said:

KEF Q950

Jesli to ma być zestaw 2.1 to lepiej tą kase zainwestować we wzmacniacz stereo tak jak pisze @Stary200.

Są tez amplitunery stereo, ktore ogarną Tidala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko dwie i to jeszcze z dwoma membranami biernymi…

Kupowałbym wzmacniacz stereo plus streamer np WiiM Pro za 800 zł lub Pro Plus za 1150 zł

Ampli to np Yamaha R-N1000a za 6100 zł która już nie potrzebuje streamera bo ma wbudowany Music Cast, jest też HDMI TV z ARC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stary200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam 5.1 fronty Kef q950 a satelity też już leciwe maleństwa od Toniiła dlatego ich nie podawałem.(to będzie późniejszą zmiana)

Niestety kino domowe w domu musi być.

Z tego głównie korzysta reszta rodziny.

Stąd amplituner. Zdaje sobie sprawę że w tej cenie miałbym lepsze efekty w stereo z wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic innego jak kupno Marantza plus Końcówki mocy albo na dwa kanały nowej lub 5 kanałów używanej i w tedy ampli robiłby za tani przedwzmacniacz… 

Dźwiękowo pobije to nawet Cinema 50 choć może tak też być że Pre w Cinema 70 nie podoła ale za to końcówka mocy też doda coś od siebie…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest takie proste, że tańszy amplituner plus nawet dobra końcówka da lepszy dźwięk niż sam droższy amplituner. Przetestowałem w ten sposób trochę amplitunerów, i sprawa jest dużo bardziej złożona, bo wyższe modele to też lepszy dac, lepsze przedwzmacniacze, i pod warunkiem że wysterują kolumny, to zwykle znacznie więcej w nich muzyki i lepszy dźwięk niż z zestawienia ampli o dwie półki niżej z dodaną zewnętrzną końcówką mocy.

Osobiście KEFy podobają mi się z Yamahą - ale jak chce się z nich zrobić pluszowego misia, to Marantz jest ku temu dobrą drogą, wszystko kwestia preferencji brzmieniowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, miś1185 napisał:

Niestety to nie jest takie proste, że tańszy amplituner plus nawet dobra końcówka da lepszy dźwięk niż sam droższy amplituner. Przetestowałem w ten sposób trochę amplitunerów, i sprawa jest dużo bardziej złożona, bo wyższe modele to też lepszy dac, lepsze przedwzmacniacze, i pod warunkiem że wysterują kolumny, to zwykle znacznie więcej w nich muzyki i lepszy dźwięk niż z zestawienia ampli o dwie półki niżej z dodaną zewnętrzną końcówką mocy.

Osobiście KEFy podobają mi się z Yamahą - ale jak chce się z nich zrobić pluszowego misia, to Marantz jest ku temu dobrą drogą, wszystko kwestia preferencji brzmieniowych.

Dla mnie pitolenia dla pitolenia…

Między 70 a 60 nie ma dużych różnic w dzwięku, słuchałem już tych najnowszych modeli więc wiem! Dodanie koncówki mocy to tak jak by do malucha włożyć silnik choćby 1,8T od Audi3! Zmienia się wszystko! I ten 60 nie ma szans w bezpośrednim porównaniu. Użyta końcówka to IOTAVX PA3 plus Cinema 70 vs Cinema 60. Zmianie ulega kontrola, bas, nasycenie, rozdzielczość oraz sam charakter. A że ty bawiłeś się kiedyś tam to mnie to jeden wielki chu… interesuje. Sprawdź to co jest tu i teraz… aha kolumny to B&W 606 i Dali Optikon mk2 i na jednych jak i drugich było słychać różnice. 
 

Polecam wybrać się do sklepu i najpierw posłuchać a nie klepać w klawiaturę byle tylko coś napisać😂

I jeszcze jedno Cinema 70 vs 60 różni się tylko dodaniem układu HDAM SA-2 w przedwzmacniaczu oraz drugiego wyjścia HDMI do modelu 60 tak że reszta jest ta sama😉 nie licząc mocy bo tą wyodrębniamy na zewnętrzną końcówkę mocy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary200, pisałeś o pobijaniu dźwięku Marantzem 70+końcówką, Marantza 50, a o doświadczeniach piszesz z odsłuchów 70 i 60. Masz rację w tym, że dwa modele obok siebie potrafią różnić się tyle co nic, i sam też mam takie doświadczenie i to potwierdzam. 🙂 Zauważ, iż nie o modelach obok siebie była mowa. 😉 Natomiast na przykładzie Yamahy - przepaść była między serią 850/860 itd a serią 1050/1060 itd, a między 1050/1060 a 2050/2060 tylko kosmetyka. To o czym piszesz, funkcjonuje nie od dziś. 😉Każdy ma swoje ucho, mi KEFy grają mi bardziej z Yamahą, a choć aktualne modele Marantza grają już nieco żwawiej od starszych, to nadal daleko im do - dużo bardziej naturalnego pod tym względem dźwięku - Yamahy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, miś1185 napisał:

Natomiast na przykładzie Yamahy - przepaść była między serią 850/860 itd a serią 1050/1060 itd, a między 1050/1060 a 2050/2060 tylko kosmetyka

Tylko co to za porównanie? Żadne a zmiany kosmetyczne. Porównać można 880 vs 3080 wtedy ma takie porównanie rację bytu. 
 

Wspomniałem o 50 bo po tym co usłyszałem śmiem twierdzić że można się mocno zbliżyć do tego brzmienia za dużo mniej pieniędzy oczywiście jeżeli komuś wystarczy tylko 7.2

2 godziny temu, miś1185 napisał:

to nadal daleko im do - dużo bardziej naturalnego pod tym względem dźwięku - Yamahy.

Yamaha to nudne granie, bez wigoru, fajerwerków i energii… Osoba która odkupiła ode mnie A-S1100 porównywała do Denona 1700ne i stwierdziła że brak jej wigoru, werwy do grania, dużo mniej basu za to wysokie dokładniejsze, skupiające się na mikro detalach. Żałował że ją kupił… Kolumny miał Kef R7

 

Ja też twierdzę że to jest bardzo nudne granie… Wzmacniacz-porażka na całego! Amplituner 2080 z racji tego że problematyczne HDMI sprzedane bo w kinie z B&W grało to jeszcze spoko ale stereo to kolejne dno! 
 

Dlatego odsłuchałem nowego Marantza Cinema 70 plus IOTA vs. Cinema 60 i wybrałem co zastąpi Yamahę… nowsze modele grają dużo bardziej muzykalniej i jaśniej nie tak jak te starsze modele bułowato jak za koca… 

2 godziny temu, miś1185 napisał:

Każdy ma swoje ucho

I tu się z Tobą zgadzam💪🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Twoim opisem wzmacniaczy Yamaha vs Denon, jednak w przypadku amplitunerów to Yamaha dysponuje najżwawszym dźwiękiem, ampli i stereo to jednak dwa różne światy i to amplituner Yamahy rekomenduję do Kefów, nie wzmacniacz stereo.

 

A że każdy ma swoje ucho - dlatego staram się opisywać poszczególne aspekty brzmienia sprzętu - j/w np porównując szybkość ataku dźwięku, by czytający mógł łatwiej dobrać to czego oczekuje pod swoje preferencje. I tak - 2080 totalne dno w stereo? Pod jakim względem? Jak dla mnie fajne odwzorowanie poszczególnych planów dźwiękowych, rewelacyjna faktura w basie (dzięki czemu bas mruczy a nie tylko buczy), gładkie wysokie tony, dużo powietrza między dźwiękami - tj duże różnice między dźwiękami cichymi i głośnymi, gdzie wiele innych sprzętów drugi, trzeci plan próbuje grać niemal tak samo głośno jak pierwszy, co jest objawem słabej dynamiki i wychodzi z tego bezbarwna pulpa. Piszę o tym sprzęcie pozytywnie na tle innych amplitunerów, nie jako o dobrym dźwięku w kategoriach absolutnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.
Na ten moment skłaniam się do Cinema70/60 plus końcówka na fronty np. Emotiva BasX.
Myślicie że spróbować też po prostu lepszego ampli jak Yamaha a4a ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplitunery bardzo różnią się brzmieniem, i jeśli tylko masz możliwość to zdecydowanie dobrze posłuchać przed zakupem prostu po to żeby dobrać sprzęt pod swoje ucho, nie pod uszy forumowiczów. 😉

Jeśli wybierzesz zestaw z Emotivą - koniecznie zostań przy wersji 2-kanałowej - bez porównania lepiej sprawdzi się w muzyce niż wielokanałowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, miś1185 napisał:

Amplitunery bardzo różnią się brzmieniem, i jeśli tylko masz możliwość to zdecydowanie dobrze posłuchać przed zakupem prostu po to żeby dobrać sprzęt pod swoje ucho, nie pod uszy forumowiczów. 😉

Jeśli wybierzesz zestaw z Emotivą - koniecznie zostań przy wersji 2-kanałowej - bez porównania lepiej sprawdzi się w muzyce niż wielokanałowe.

Dzięki za pomoc. Dzięki forum wiem co trzeba odsłuchać 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cortezzz napisał:

Dzięki za pomoc.
Na ten moment skłaniam się do Cinema70/60 plus końcówka na fronty np. Emotiva BasX.
Myślicie że spróbować też po prostu lepszego ampli jak Yamaha a4a ?
 

Sprawdź jeszcze Denona jeżeli będą mieli w sklepie, jest to brzmienie pomiędzy Yamahą a Marantzem… może akurat to on Ci bardziej podpasuje…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Marantz Cinema 60 cieszy uszy w domu.

Na razie nawet nie myślę o dołożeniu końcówki mocy. Jestem bardzo zadowolony z dźwięku. 

Dziękuję wszystkim za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cortezzz napisał:

Marantz Cinema 60 cieszy uszy w domu.

Na razie nawet nie myślę o dołożeniu końcówki mocy. Jestem bardzo zadowolony z dźwięku. 

Dziękuję wszystkim za pomoc

Super, cieszy mnie to że jesteś mega zadowolony. Cyknij foteczkę jak to się prezentuje u Ciebie☺️ Oczywiście jeżeli wolno😉

ps. Dołóż central ze stajni Kef-a Q650c i Atmosy Kef Q50a nie musisz ich wieszać na suficie mogą być pod na ścianie, wtedy będziesz miał dwa kodeki Auro3D oraz Atmos☺️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę.
Jak widać niestety rozmieszczenie kolumn jest tragiczne stąd KEFy z zamknieta obudową żeby ratowac sytuację alw inaczej się nie dało....
Od razu informuje że w ściance jest kanał wentyalcyjny w którym stoi marantz więc nie ma obawy o grzanie.
Ma tam cały czas wiaterek 🙂.
A teraz szukam małych kolumn surround. Konieczne białe do zawieszenia na ścianie. Niestety Q350 będą za duże. Na razie na oku mam Dali Fazon SAT lub KEF E301 ale już chyba niedostępne. Do tego jakiś głośnik centralny ale jak widać miejsca bardzo mało więc będzie kłopot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj na allegro koleś ma 3001 czarne za 899 zł para. Drogo ale na tył były by idealne. Co prawda czarne bo białych nie widziałem… Centralny się zmieści na wysokości? Jeżeli tak to ampli w lewo lub prawą strone 

A cóż to za gramofon? I ta kolekcja płyt… nieźle👏👏👏

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.