Skocz do zawartości
IGNORED

kable głosnikowe PM14+ProAc studio 140


MPB

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o typy kabli do odsłuchu. Jestem w fazie wyboru kabli do połączenia Marantza PM14 I ProAc-a Studio 140. Odsłuchałem już 8 TC, Monolita ( dziękuje Panu Grzegorzowi za udostępnienie kabli), Bedrock, Koda :O, myślę, że ten idealny jeszcze przede mną :). Reszta toru CD 17KIS, IC - Monolit. Słucham przede wszystkim jazzu.

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym mocno ingerować w dźwięk. Nie podobało mi się to co zrobiła 8-ka tc. Dźwięk stał się suchy z cofniętym dołem. Bedrock w połączeniu pojedynczym (bo taką dostałem konfekcję) zadziałał przeciwnie - mocny bas z cofniętą średnicą - znikł czar Proaców. Monolith - równowaga tonalna lekko ocieplona - na tyle, że mi to odpowiadało, ale coś dziwnego działo się ze stereofonią - ucierpiała holograficzność przekazu. O dziwo ( aż się boję tego napisać ) najbardziej pasowała mi Koda za 300 PLN. Bardzo dobra stereofonia i lekki przekaz bez istotnej ingerencji w równowagę tonalną. Zastanawiałem się czy to nie sprawa połączenia Bi. Z wielu ust słyszałem, że Proaki lubią podwójne połączenie.

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - w takim razie wypróbuj tą Kodę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio>

co do kabli kody to ostatnio miałem okazję w końcu mieć je w rękach.... gdybym niue wiedział że to koda to za wygląd powiedziałbym że kosztuja dwa razy więcej... naprawdę solidne wykonanie... ale nie wiem jak co dodaja do brznmienia systemu...??? nie słuchałem ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępny budżet 2,5-3 kzł. W skromnej ofercie bydgoskich sklepów audio nie ma podanych przez Ciebie firm. Będę musiał poszperać. O Resonie myślałem. Coś w nim musi być skoro wiele osób tyle dobrego o nim pisze.

Ciekawy jestem czy ktos próbował podwójnego połączenia Resonem? Dzięki za typy.

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz kabli Tranparenta,to kupisz je taniej u naszego forumowego kolegi z USA.

Zawsze forumowiczom oferuje bogaty wybór za dużo mniejsze pieniądze niż nasze ceny sklepowe.

Mam nadzieję,że nie będzie to potraktowane jako reklama:

 

Transparent Audio Klasyczne Amerykanskie kable od veterana ktory to wszystko zaczol; Interkonekty Super XLR 1.0 m BMLS -$850.00 Ultra XLR 1.0 m BMLU-$1550.00 Ultra RCA 1.0 m MLU-$850.00 Reference RCA 1.0 m RSE-$1600.00 Reference XLR 1.0 m BMLR-$3050.00 Reference XL RCA 1.0 m SRXL-$3350.00 Reference XL XLR 1.0 m BRXL1-$5575.00 Kable glosnikowe Super 2.5 m MWS-$1100.00 Ultra 2.5 m MWU-$1950.00 Reference 2.5 m RSC-$4150.00 Reference XL 2.5 m RXL-$7700.00 Kabel Sieciowy Reference Power link 2.0 m-$550.00 Kabel Analogowy Reference Phono 1.0 m-$700.00 Wszystkie kable NOWE z najnowsza technologia MM, cena zawiera przesylke do Polski. Zdjecie na zyczenie.

kontakt: [email protected]

ogłoszenie dodano: 03-06-2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRODA-Czy masz na myśli te ogłoszenie?

sprzedam | kable głośnikowe

TRANSPARENT AUDIO MUSIC WAVE PLUS !!!

 

TRANSPARENT AUDIO MUSIC WAVE PLUS - BI-WIRE !!!

 

TRANSPARENT AUDIO MUSIC WAVE PLUS - BI-WIRE , 2x3,7m , oryginalna konfekcja , stan bardzo dobry !!!

 

cena: Do uzgodnienia

Kontakt:

 

analog [email protected]

 

[email protected]

Pytanie-jaka jest cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.