Jump to content
IGNORED

Przymocowanie kolumn do granitu

darek2

Recommended Posts

Posiadam przednie koumny ,które stoją kolcami na granitowych podstawach ,ze względów bezpieczeństwa spowodownych małymi dziećmi chciałbym je przymocować tak aby nie było ryzyka ich przewrócenia.Może ktoś zna szeroko dostepną substancję,ktora by to załatwiła.Dodam,że kolumny mają bas w bocznych ścianach w wyniku tego są głębokie.

darek2,

ja niedawno również stosowałem ten zabieg (granitowe płyty i małe szybkie dzieci -:)) i ostatecznie zdecydowałem się na UHU Tac dostępny np. w Castoramie (7 zł.); łatwość użycia i szybkość działania to jego duże zalety. W miarę uplywu czasu spoina twardnieje i trzyma naprawdę mocno. Jeżeli jednak po jakimś czasie będziesz chciał coś zmienić jest również możliwość oderwania jej bez ubocznych skutków.

oczywiście zapomniałem dodać, że w tym celu wykręciłem kolce z kolumn, a granitowe podstawki mają swoje kolce. Wg mnie dźwięk stał się pełniejszy i bas lepiej kontrolowany. Kolumny "przejęły" ciężar standów.

Zrobiłem inaczej, kolumny przykleiłem Blu Tacem do granitu,a w z drugiej strony granitu wywierciłem otwory i tam włożyłem kolce z Blu Tacem i wszystko sie trzyma i nawet wydaje mi sie dźwięk zyskał.Do tej pory miałem odwrotnie, kolce wychodziły z podstaw kolumny ,która stała na granicie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.