Jump to content
IGNORED

Audio Note czy tylko z lampą ?

gutekbull

Recommended Posts

Ja mam SPX-y i powiem Ci że tylko jeden wzmacniacz tranzystorowy zagrał mi z nimi-był to Nuda Veritas-niejednego lampowca powala dżwiękiem,a co do kolumn to są one rzeczywiście wymagające i z lampą grają najlepiej.Oczywiście to zależy od systemu bo te kolumny-są bardzo czułe na wszelkie zmiany.

Jeśli twemu koledze znudziła się lampa to musiała być jakaś niedopasowana .PMD na czym on gra? Za każdym razem kiedy próbowałem podłąnczać do kolumn A.N. tranzystor efekt był zawsze przeciętny ,kiedy zmieniałem na wzmacniacz S.E.300B lub 211 to poprostu inna bajka?Znam co najmniej pięć osób co posiadają kolumny A.N i każdy z nich gra na lampach 300B.

robtango,

zdaje się, że znasz tą osobę. Nie wiem na czym gra teraz, jakiś rok temu to był Abraxas + audionet + audionote. Jeśli tu zagląda , moze sam sie odezwie. We wroclawiu jest zrestąprzynajmniejk kilka osób, które grająna kolumnach Audionote, pytie tylko czy wszystkie tu zaglądają ?

To wrazliwe kolumny i przystosowane pradowo do wzmakow lampowych nalepiej w tym samym towarzystwie czyli AN. Wiele razy slyszalem opowiesci z drzewka sandalowego ze kolumny AN sa do dupy itp. Ale za kazdym razem jak pytalem na czym byly sluchane to okazywalo sie ze sprzet byl nieodpowiedni i efekty byly mizerne wiec wniosek jest prosty AN proponuje jakas filozofie dzwieku ktora w polaczeniu ze soba komponetow tejze firmy przynosi odpowiednie rezultaty (przekonalem sie o tym nausznie) i od tej pory kompletuje system wlasnie w oparciu o komponety AN:)

A jak mi sie znudzi slodkie pierdzenie to kupie sobie NAIMA ! - ZARTOWALEM:)))

PMD odp:raczej nie zagladają na to forum ,a jedyną osobą który używa Audionet'a do kolumn A.N. to mój znajomy Arek.Petrusa widziałem na zdjęciu .Osoby które miały z nim kontakt nie wyrażały się pochlebnie o nim.Ja osobiście go nie słuchałem więc nie mam zdania.

Kilka osób z resztą z forum miało ten wzmak ,nawet mam jego fotki.Wyglada groźnie ale po rozmowie z niektórymi osobami twierdzili ze gra za sucho i nawet słyszałem ze gra ostro.Ale powtarzam ja nie słuchałem więc się nie wypowiem.Z tego co wiem producent wypożycza te wzmacniacze do odsłuchu,mozna samemu ocenić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.