Jump to content
IGNORED

TV Panasonic TX36PL30D prosze o opinie !

J-23

Recommended Posts

Witam serdecznie

chciałbym zapoznać się z waszą opinią na temat tego modelu telewizora (TV Panasonic TX36PL30D). Czy ktoś możę ma taki i coś może o nim powiedzieć? Od kiedy je produkują i jakie mają parametry?

Chce kupić TV i jestem straszliwie skołowany, nie chce bez sensu wydac takiej kasy!

Na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie takiego TV (32" 100Hz 16:9) co jest ważne a co mniej? moge wydać około 2,5 kzł. Co wziąć? Chciałem kupić soniacza cs75 albo Panasonica PM11 ale po oczytaniu opinii na forum - juz sam nie wiem czy to dobry pomysł. Może mi doradzicie? POtrzebuje głównie do DVD i troche TV.

pozdrawiam

To ostatni model - Panasonica. Dobra cena cena to ok.4500 zł . Do Twoich potrzeb wystarczający.

TVP - z czego masz sygnał ? Bo do DVD jest super.

Napisaleś ,że masz 2500 zł - a pytasz o 36 " - w tej cenie się nie zmieścisz.

Za tą kwotę dostaniesz 32" JVC X 5 /2590 zl/ lub Panasonic 32 PX 10 - / 2350/ to najlepszy wybór obecnie w tej relacji cenowej.

pozdrawiam

sygnał TV łapię z kablówki, wiem że nie jest zbyt dobry, a model telewizora 36" używany, LOCOLOCO jak wiesz coś o awaryjności tego modelu to napisz, dzięki za wpis.

Aha ten model to ostni Panasonic'a? wiesz może ile lat jest na rynku, jak jest wyposażony? trudno znaleźć jakieś informację w necie o nim.

pozdrawiam

O awaryjności nic nie słyszałem.

Nastepca jest od pół roku .

Telewizor 36" Panasonic 100Hz TX-36PL35P

Panoramiczny ekran 36" (86 cm)

Nowy kineskop QUINTRIX SR (Super Resolution)

100 Hz

3 złącza Euro

Komponentowe i progresywne wejścia wizyjne

QLINK

Fastext 1500 stron

Opcjonalne wyposażenie: stolik

kosztuje 4500 zł

pozdrawiam

do >>> LOCOLOCO

a co Ty prywatnie myślisz o tym TV? czy to jest to wysoki model? czy jest bogato wyposażony i czy w przyszłości zachowa swoją nowoczesność??? (pomijam techologie plazma i LCD- dla mnie z powodu ceny jeszcze nie dostępne)

pozdrawiam i prosze o wpis.

>>locoloco>> chodzi o model pl 30 a nie 35 - tak jak w tytule, za kase około 2,7 kzł, pierwsza ręka, byłem dziś w Media i koleś mówił że sprzedawali je jakiś czas temu za 5 koła, że to już stary model i miał kłopoty z geometrią, ponoć załamuje linie prostopadłe, nie wiem na ile ta przypadłość jest uciążliwa, jak wiesz coś więcej o tym modelu napisz. Pozdrawiam

aha na co zwrócić uwagę przy ewentualnym oglądaniu tego TV????

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.