Jump to content
IGNORED

NAD 320BEE, Rotel RA-02, Onkyo A-9211?

cobifb

Recommended Posts

Czesc!

Czy moglby mi ktos poradzic ktory z ponizszych wzmacniaczy jest najlepszy pod wzgledem brzmienia, mocy i stosunku jakosc/cena.

1. NAD 320BEE

2. Rotel RA-02

3. Onkyo A-9211

Z gory dziekuje za pomoc.

F!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapomnij o nich wszystkich. Dużo lepiej gra wieża Firsta, np. taka:

Hidden Content

I co, kupisz ją teraz??? ;-) Hehh..., oczywiście, że musisz posłuchać tych klocków i lepiej nie robić sobie mętliku w głowie opiniami kolesi, których na oczy nie widziałeś. A może zaraz napisze 10-latek, że najlepszy jest Onkyo, a Ty utwierdzisz się w przekonaniu, że coś w tym Onkyo musi być. Forum powinno raczej Cię ukierunkować na co warto zwrócić uwagę (podobnie jak prasa), a nie podawać gotową receptę na Twoje zadowolenie.

Owszem, dla początkujących osób takie rady mogą zaprocentować później, bo na początku, jako mało osłuchani, nie zawsze są wstanie prawidłowo ocenić brzmienie, a z czasem zaczną zauważać wady swoich zakupów. No ale na początku i tak musisz być w zgodzie z własnym sumieniem... Każdy ma swój gust i własny słuch, i tego trzeba się trzymać. Dla przykładu, obecnie chodzę za słuchawkami i muszę powiedzieć że taki obiekt pożądania jak HD600 niekoniecznie trafia w mój gust, a już na pewno nie za tą cenę... Tak więc, powodzenia i mądrych wyborów życzę.

Hidden Content

Hidden Content

Osobiście mam Nad C-320Bee i jestem z niego bardzo zadowolony.Dźwięk jest miękki,z dużym basem(ale kontrolowanym),wysokie wygładzone-takie jak chciałem (przesiadka ze słuchania stereo z amplitunera Sony).Ogólnie dźwięk nabrał większej kultury i wypełnienia średnicy.Polecam.Jeśli masz możliwość odsłuchu to zwróć uwagę na tego Rotela, w niektórych aspektach jest lepszy, w innych gorszy-sam musisz ocenić co Ci bardziej odpowiada.Ten Onkyo 9211 to zupełnie inny poziom-zdecydowanie niższa klasa więc nie warto zawracać sobie (w konfrontacji i pozostałymi dwoma) głowy.Pozdrawiam.

Hidden Content

AT

• 4 months later...

Piotr R

Dla przykładu, obecnie chodzę za słuchawkami i muszę powiedzieć że taki obiekt pożądania jak HD600 niekoniecznie trafia w mój gust, a już na pewno nie za tą cenę...

Zgadzam sie w całej rozciagłosci,a taki efekt to wlasnie uleganie opinii tych w ktorych gust sie owe sluchawki wpisały,a gusta rózne.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.